Lista ocen Honda Civic VIII Hatchback 5d (379) - Widoczność

Na liście zabraknie 143 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~charles
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
widoczność do tyłu przeciętna, ale ja korzystam z lusterek, więc nie narzekam, słupki przednie dosc szerokie, ale to nasze bezpieczeństwo (kurtyny), tylne słupki dużo za szerokie (przy cofaniu ze skośnego parkowania trzeba sie ryzykownie wysunąć)
~Tomek
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
widocznosc okreslam jako dobrą. przednie słupki sa dosc szerokie i czasem trzeba sie sporo wychylic na skrzyzowaniach,ale nie ma tragedii, tylnia szyba podobno zabardzo scieta i malo widac... ale od czego sa boczne lusterka i czujniki parkowania?!
~RJ
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
To słaby punkt tego auta. Do przodu dostatecznie - szerokie słupki bardzo ograniczają widoczność przy wyjeżdżaniu z podporządkowanej, do tyłu bez czujników cofania - raczej słabo. Duża zaleta to ogromne lusterka boczne - ratują sytuację.
~yanek
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
duże boczne lusterka i...to wszystko, do tylu słabo widać bo zasłania spojler, do przodu przeszkadzają duże słupki A. Sytuacje nieco poprawia szklany dach, wpuszczając więcej światła do wnętrza. Ogólnie auto jest interesujące więc może mieć też drobne "wady".
~hondziarz
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
minusy tylni spoiler ogranicza nieco widocznosc ale tak naprawde robi wiecej dobrego nic zlego super wyglada i nie oslepiaja mnie auta jadace za mna minusem sa dosc szerokie tylne slupki ale tak to juz jest wyglad swietny jest czyms okupiony
~Lancaster
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Dla mnie ta kategoria powinna nie istnieć, nie przywiązuje do tego wagi. Wiadomo że w aucie-akwarium jak np. C4 Picasso widać więcej, a w Civicu dzielona szyba troche ogranicza, więc przydają sie czujniki parkowania. Duży plus za lusterka
~Raf 666
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Z tyłu wiadomo na poczatku porażka i szok. Po przejechaniu paru kilometrów i zrobieniu kilku manewrów idzie się przyzwyczaić i nie stwarza to zupełnie problemu. Tylni spojler w nocy sprawia, że nie razi nas światło samochodów jadących za nami
~prejudice@poczta.onet.pl
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Przód oceniłbym na 4. Boczne lusterka są bardzo duże, doskonale się przydają przy zmianach pasów. Tak niska ocena ze względu widoczność do tyłu. Niedośc, że szyba jest mała, to jeszcze w połowie przedziela ją wpudowane 3 światło stopu.
~Grzegorz
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Widoczność słaba zwłaszcza do tyłu. Nie mam czujników parkowania i naprawdę czasami jest ciężko a w dodatku nie ma tylnej wycieraczki. Widoczność do przodu też średnia ale można się przyzwyczaić do tych bocznych szerokich słupków.
~Kampirra
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Trzeba się przyzwyczaić. Tył dość zabudowany plus spoiler, boczne szyby również. Z biegiem czasu przywykłam i nawet spoiler nie robi różnicy, ponadto boczne lusterka są duże i tak naprawdę całe auto dobrze widać.
Honda Civic VIII Hatchback 5d