Lista ocen Honda CR-V III SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW 2006-2010 (62) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bogdan
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
Przedmuchy,świsty w lewych przednich drzwiach.Wymiana uszczelek nic nie dała.Stuki skrzypy elementów plastikowych w lewych dzrwiach przy ruszaniu i skrętach. Okropnie irytujące w servisach roakładają ręce.Nie mam czasu i ochoty na utarczki
~Correct1@op.pl
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
Przedmuchy przy prękości ponad 100km.Efekt wycia wiatru jak przy przeciągu w lewych przednich drzwiach.Nie ustało nawet po wymianie uszczelek dzrwi i szyby. Strasznie wkurzające.Sam na gwarancji servis odmówił dalszych działań
~WWW.AUTOKLAW.PL
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
Jest dość cicho. W pełni akceptowalnie. Na nierównościach słychać pracujące zawieszenie. Przy większych prędkościach do kabiny dochodzą szumy powietrza oraz toczących się kół. Myślę, że dałoby się poprawić to i owo ale nie jest źle.
~DerDer
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
Biorąc pod uwagę, że jest to samochód wysoki, nie jest źle. Do 150km/h poziom hałasu w całkowitej normie. Jeździłem kilkoma SUV-ami i w każdym było głośniej, przede wszystkim od szumu oporów powietrza.
~Piotr.Ratynski7@wp.pl
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
Ja bym go jeszcze troszke wyciszyl .ale to przez moje muzyczne wyksztalcenie,uszy mam wrazliwe.A tak powaznie ,to powyzej 130km slychac szumy od lusterek i troche silnik .Ponizej fajnie jest.
~maryjanekcrv
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
szumy gwizdy wiatru od 130 coraz głośniej czasem cośgwiżcze nie wiem czy to lusterka czy coś innego no a już powyżej 160 daje znać o sobie wielkość tego samochodu. no i z zawieszenie dochodzą dziwne odgłosy
~maryjanekcrv
~Bartek
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
Trochę przeszkadza hałas z przestrzeni bagażnika , przynajmniej takie miałem odczucie na początku.Poza tym bardzo dobrze.Nawet przy dużej prędkości jest dla mnie wystarczająco.
~luki
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
Powyżej 130 km/h w środku jest głośno, opływające powietrze robi swoje + słabe wyciszenie, ale widziały gały co brały - nie jest to sedan a samochód duży, opory robią swoje

Usterki Honda CR-V III

Honda CR-V III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~crxtprt_xl@wp.pl
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
Do 130/h mogę spokojnie słuchać radia. Potem robi się dla mnie za głośno. Teoretycznie tylko w Niemczech mogę jeździć szybciej, ale tylko teoretycznie... Prawda?
Honda CR-V III SUV