Lista ocen Honda FR-V (77) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MACIEJ
Minivan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
W tej kategorii byłem bardzo zaskoczony. Obawiałem się wydajności klimatyzacji i ogrzewania przy tak dużej budzie. Sprzedawcy zapewniali mnie, że wszystko bedzie ok. i rzeczywiście tak jest. Sytem działa bardzo wydajnie, pozatym działa cicho. Oczywiście można marudzić że nie ma nawiewu na tylne siedzenia albo, że klimatyzacja jest dwustrefowa. Prawdę mówiąc miałem climatronic dwustrefowy w oplu omedze i skorzystałem z tego może z 5 razy.
~P@weł
Minivan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Bez zastrzeżeń. Auto dość szybko nagrzewa silnik kosztem szybszego ciepła w kabinie. Przy włączonej klimie w trybie auto i dużym zawilgoceniu odzieży nie paruje nawet z tyłu. Jeśli już zaparuje (testowane po basenie - mokre ubrania i reszta) funkcja szybkiej widoczności osusza szyby w 1,5 minuty. Jest więc lepiej niż u konkurencji.
~automaniak38
Minivan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Ogrzewanie zima jak w piecyku a klima latem jesli masz szczelna i co rok serwisowana będzie chodzić bez awaryjnie .Latem wchodze do nagrzanego auta i dosłownie za kilkanaście sek. w autku czuć miły chłodzik .Podobnie jest zima z tym że czuć miłe ciepełko
~Tomek
Minivan 1.8i-VTEC 140KM 103kW
Samochód bardzo szybko się nagrzewa w lecie (czarny lakier i kiepska wewn izolacja) i nawet automatyczna klima czasami nie daje rady. W zimie termostat z grzałką działa rewelacyjnie, efektem jest bardzo szybkie nagrzanie wnętrza i przełaczenie zas na gaz.
~Trafik
Minivan 1.8i-VTEC 140KM 103kW
Szybko sie nagrzewa, szybko chłodzi. Automatyczna klima działa wydajnie i dobrze, nie dmucha np. w zimie zimnym powietrzem, dopiero jak sie silnik nagrzewa zwiększa nadmuch, to samo w lecie.
~Grzegorz
Minivan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
działa najlepiej z dotychczas prze zemnie użytkowanych samochodów, nie wysusza oczu co dla mnie było zmorą w innych samochodach, mógł by się szybciej nagrzewać ale podgrzewanie foteli eliminuje ten mankamen,
~Krzysztof Kuznia
Minivan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Fajnie - ale rozczarowalem sie, ze mimo podania w ofercie informacji o dwustrefowej klimatyzacji jest jedno. Radzi sobie dobrze, ale by i na tylnych kanapach bylo przyjemnie chlodno mocno dmuch z przodu.
~Henryk
Minivan 1.8i-VTEC 140KM 103kW
Najlepiej wcisnąć auto, ustawić temperaturę i wszystko. Samo działa znakomicie. Wilgoć z szyb odparowuje skutecznie, nawet w zimie szyby szybko przywraca do przejrzystości.
~address666
Minivan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Kawał "szafy", na zewnątrz rekordowo gorące lato, a klima schładza wnętrze do "ludzkiej" temperatury już po 2-3 minutach. Tylko klima zabiera sporo mocy silnika.
Dziennik kosztów dla Honda FR-V
7,4
9,1
10,3
12,9
~Łukasz
Minivan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Honda nigdy nie słynęła z idealnego systemu wentylacji i klimatyzacji, wszystko działa poprawnie, jednak klimatyzacja dla mnie jest zbyt delikatna.