Lista ocen Honda FR-V (83) - Całokształt

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof Kuznia
Minivan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Jestem bardzo zadowolony z wyboru. FR-V spelnilo prawie wszystkie moje chore kryteria. Jest oryginalna (zwraca uwage w drodze), spokojnie miesci 4 osobowa rodzine + babcia i chomik (razem 6), spokojnie moge sie poscigac i zostawic naiwniakow dalko w tyle (mysla, ze van nie potrafi jezdzic), i wystarczy, ze powiem Honda - wystarczy. Naprawde balem sie tego ukladu 3x2 - teraz jestem naprawde zadowolony i rodzina tez.
~airtomek@o2.pl
Minivan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
bardzo fajne auto z bogatym wyposażeniem,bardzo dobrym silnikiem,jego atut to nietypowość brak zainteresowania ze strony złodzieja,można było kupić je za 79900 jeżeli zostały z roku 2004 co uczyniłem, no i fakt że jest produkowane w Japonii pozwala mieć nadzieję że jakość jest na wysokim poziomie.Rocznikiem nie ma się co przejmować bo auta zamówione we wrześniu 2004 i tak w polsce były dopiero w lutym 2005.
~TakTak
Minivan 1.8i-VTEC 140KM 103kW
Proszę państwa, każdy kto szuka takiego samochodu, pewnie przegląda Allegro, Gratkę i OtoMoto. A tam, każda Honda bezwypadkowa, perfekcyjna itp. Ostrzegam przed dwoma wozami, które osobiście widziałem, a które okazały się złomami po solidnych wypadkach: jeden z Dębicy, tel. 609-660-115, drugi z Poddębic koło Łodzi, tel. 731 709 006. Oszuści i naciągacze. Opisane na bez-wypadkowe.net
~jacocz@interia.pl
Minivan 1.7 i 16V 125KM 92kW
Jak ktos chce auto wygodne ale nie z rozdmuchaną na długość karoserią to polecam. Jest to super auto dla młodych rodzin ale też ze względu na wsiadanie i wysiadanie dla tych którzy zakosztowali czegoś wyższego. Jak ktoś prowadzi życie rodzinne czyli dzieci, rodzice, dziadkowie to naprawdę w porównaniu do civica, accorda, wszelkiego typu innych marek ale segment kompaktów to będzie bardziej niż zadowolony.
~Henryk
Minivan 1.8i-VTEC 140KM 103kW
Samochód przemyślany. Ciekawy. Niebanalny. Rzadki na drogach, co jest w świetle jego użyteczności i jakości, bardzo dziwne. Szkoda, że nie produkują następcy. To byłby wtedy mój kolejny zakup. Na chwilę obecną, nie myślę o zamianie, właśnie z powodu braku następcy. Moje 2 dorastające córki już się pytają, która odziedziczy samochód. Starsza z dziećmi jeździ dokładnie takim samym.
~Grzegorz
Minivan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
super auto dla rodziny i nie tylko, praktyczne, wzbudza duże zainteresowanie na drodze i w mieście ( to miłe), w porównaniu z posiadamy prze zemnie Audi A4 1999r. automat, bije je na głowe pod względem praktyczności i wygody użytkowania, po miesiacu użytkowania żona przestała lubić Audi, Po raz drugi z Vanów ponownie wybrałbym FRV szkoda tylko że disel jest tak drogi,
~Grzesiek
Minivan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Jak pisalem, nie znalazlem godnego konkurenta (DO CZASU:), szkoda ze japonczycy nie kontynuowali modelu-czekalem dlugo i zmienilem marke na Mitsubishi a jak sie okazalo z jeszcze lepszym silnikiem diesla 1.8did 150KM w ASX -choc nie z takim potencjalem bo 2.2 140KM to jednak nie to samo co 1.8 z 150KM (chociaz ASX duzo ciezszy i 4x4)
~krz
Minivan 1.8i-VTEC 140KM 103kW
Nie możemy wyjść z podziwu. Wiele osób pyta o to auto na ulicy, pasażerowie przewożeni również zachwyceni: JEST INNY. Taki nasz. Miejsce na 3 foteliki z tyłu. Przewieżć można niemal wszystko o różnym kształcie, bo fotele składają się jak klocki, każdy oddzielnie. Uwaga - nie mogłem wpisać prawidłowego rocznika - można było tylko wpisać 2009
~allach
Minivan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Wyszedł z marchwi gwóźdź - jak mawiają w moich rodzinnych stronach. Samochód nie jest ani osobówką ani minivanem, niby luźny a ciasny, niby oszczędny i-VTEC, a bezynę łyka jak wodę, niby ma 6 biegów, ale szóstka nie wchodzi i niby ma 150 KM, a przyspieszenie jak wolnossący diesel. Jednym słowem - poza wyglądem trudno dopatrzeć się specjalnych pozytywów.
Dziennik kosztów dla Honda FR-V
7,4
9,1
10,3
12,9
~piotr
Minivan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Mimo wszystko jest to najlepsze auto jakie miałem, a było ich 12... W moim przypadku, kiedy potrzebowałem właśnie auta sześcioosobowego, to był najlepszy i chyba jedyny wybór (pozostawał jeszcze Fiat Multipla, ale czy TO jest wybór?). Żona, która głównie tym autem jeździ ma o nim nieco lepszą opinię niż ja - co też warto nadmienić...