Lista ocen Honda FR-V (122)

~airtomek@o2.pl
Minivan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
bardzo fajne auto z bogatym wyposażeniem,bardzo dobrym silnikiem,jego atut to nietypowość brak zainteresowania ze strony złodzieja,można było kupić je za 79900 jeżeli zostały z roku 2004 co uczyniłem, no i fakt że jest produkowane w Japonii pozwala mieć nadzieję że jakość jest na wysokim poziomie.Rocznikiem nie ma się co przejmować bo auta zamówione we wrześniu 2004 i tak w polsce były dopiero w lutym 2005.
~trafo
Minivan 1.8i-VTEC 140KM 103kW
Dobry samochód. Wygodny, pakowny, na trasie porusza się jak krążownik. Najważniejsze, bardzo trwały, niezawodny.
~Grzesiek
Minivan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Jak pisalem, nie znalazlem godnego konkurenta (DO CZASU:), szkoda ze japonczycy nie kontynuowali modelu-czekalem dlugo i zmienilem marke na Mitsubishi a jak sie okazalo z jeszcze lepszym silnikiem diesla 1.8did 150KM w ASX -choc nie z takim potencjalem bo 2.2 140KM to jednak nie to samo co 1.8 z 150KM (chociaz ASX duzo ciezszy i 4x4)
~piotr
Minivan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Mimo wszystko jest to najlepsze auto jakie miałem, a było ich 12... W moim przypadku, kiedy potrzebowałem właśnie auta sześcioosobowego, to był najlepszy i chyba jedyny wybór (pozostawał jeszcze Fiat Multipla, ale czy TO jest wybór?). Żona, która głównie tym autem jeździ ma o nim nieco lepszą opinię niż ja - co też warto nadmienić...
3,7
~allach
Minivan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Wyszedł z marchwi gwóźdź - jak mawiają w moich rodzinnych stronach. Samochód nie jest ani osobówką ani minivanem, niby luźny a ciasny, niby oszczędny i-VTEC, a bezynę łyka jak wodę, niby ma 6 biegów, ale szóstka nie wchodzi i niby ma 150 KM, a przyspieszenie jak wolnossący diesel. Jednym słowem - poza wyglądem trudno dopatrzeć się specjalnych pozytywów.
~Maniak
Minivan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Dla rodzin z dziecmi, do poruszania sie po miescie, ewentualnie krotkie trasy, rewelacja. Jesli jezdzisz duzo to zastanow sie 2 razy.
~Booloomba
Minivan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Generalnie ok, specjalnie nic nie męczy a radość z jazdy duża + bonus za wygląd + bonus za silnik. Jak by był dłuszy pół metra to by było lepiej ale wtedy to się by nazywał shuttle :) Autko zdecydowanie dla koneserów jak wolisz wyżej siedzieć i wozisz dziecko to polecam, jak wolisz szaleć to lepiej accord.
~Jarek z Łodzi
Minivan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Bardzo praktyczny pojazd. Komfortowy, dający poczucie bezpieczeństwa. Auto świetnie trzyma się drogi. 150 konny silnik lubi obroty, ale przy spokojnej jeździe praktycznie go nie słychać. Płaska powierzchnia bagażnika umożliwia przewiezienie dużych przedmiotów (wiozłem 180 cm lodówkę).
~PIOTR Z WAWKI
Minivan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Samochód kapitalny - idealnie mi odpowiada. Wyposażenie standartowe bardzo bogate, chociaż pozbawione jednego - a mianowicie czujników parkowania. POLECAM. TAK SAMO POLECAM TEN SAMOCHÓD. Jest wręcz wymarzony. Najlepsze dla mnie jest to, ze wiele osób za nim sie ogląda, a takze kilku o nim opowiadałem. Ach ta sylwetka. ROBI WRAZENIE I NIE TYLKO NA KOBIETACH. Jeden jedyny minus, to zła widoczność z tyłu i kiepskie parkowanie tyłem, lecz idzie...
Dziennik kosztów dla Honda FR-V
7,4
9,1
10,3
12,9
~Robot
Minivan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Auto podoba się wielu znajomym . Na drodze jest ich mało. Wnętrze również może się podobać. Przy jeździe w 3 ( z dzieckiem po środku - siedzenie cofnięte do tyłu) jes bardzo pakowny.