Lista ocen Hyundai Getz (190) - Ergonomia

Na liście zabraknie 208 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~m_b16@wp.pl
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Jaździłem dużo wieloma autami, przejechałem w sumie ponad 400 000 tys., ale jest to pierwsze auto w którym po ciągłej jeździe przez 1,5 godz. łapie minie kurcz nogi którą naciskam pedał gazu.
~Bald
Hatchback 1.6 MPI 105KM 77kW
Zaskakująco przestronny jak na stosunkowo niewielkie auto. Z łatwością mieści 5 osób i to nawet przy kierowcy 190 cm+. Daleko wysunięta deska daje poczucie przestrzeni. Dużo schowków i "podkładki na piwo" :)
~wujek Plotluś
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Żadnych problemów z obsługą jakichkolwiek przełączników. Tutaj jest świetnie. Coś mnie tylko w prawej nodze dziwnie uwiera na dłuższych trasach. Doły foteli mogły być lepiej dopracowane.
~Mortimer
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Może być wzorem dla innych producentów. Dużo róznych schowków, tylne fotele dzielone i składane, siatka w bagażniku. Bagażnik może nie największy, ale przecież to tylko mały miejski samochód.
~Gumiś
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Fotele trzymają dobrze, przełączniki dostępne oprócz, problem ze sterowaniem radiem no chyba, że posiada się pilota przy kierownicy. Po 45tys. poważny mankament to brak czasowego wyłącznika wycieraczek.
~grzegorz
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
cieżko dopasować sobie fotel kierowcy,mam 180 cm wzrostku ale odnosze wrażenie że jak ręcę ok to wtedy za bardzo podkurczone nogi i odwrotnie,a może to tylko złudzenie.
~amare
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Za tą samą cenę można kupić Accenta z większym bagażnikiem. Getz troszkę mniej pali i siedzi się wyżej. Accent to prawie sportowy wóz!. Do Accenta się nie wsiada ale zsiada!
~www
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Bez żadnych udziwnień, wszystko co trzeba pod ręką. Pomysłowo rozwiązane składanie tylnej kanapy, co zapewnia w razie potrzeby niezłą przestrzeń bagażową z całkowicie płaską podłogą.
~radeq1
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Pod względem ergonomii bez zarzutu, wszystko na swoim miejscu, wygodne użytkowanie, mnogość schowków i ciekawe rozwiązania ( np. dwa sposoby składania tylnej kanapy )
Dziennik kosztów dla Hyundai Getz
8,2
8,6
~sti
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Obok zbyt krótkich siedzisk odkryłem, że jest zbyt mało miejsca na nogi - żeby siedzieć wygodnie do pedałów, należy mieć mocno pionowy fotel.