Lista ocen Hyundai H200 (22) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marsellus1@o2.pl
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
padł mi bezpiecznik odpowiedzialny za nagrzewanie świec żarowych, bywało że kręciłem go wtedy 30 sekund, po czym odpalał a z tyłu ukazywała się ogromna biała chmura :) jedna wizyta w serwisie załatwiła sprawę - koszt 35 pln. Poza tym żadnych usterek, wnętrze bardzo dobrze wykończone, plastiki dobrej jakości, nic nie skrzypi nic nie trzeszczy. Słychać tylko mruczenie silnika, który brzmi jak V6.
~Krystian C
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
w sumie to nic sie nie stało takiego no spryskiwacz szyb silniczek chodzi płyn jest węże ok a nie pryska :) wiec nie wiem o co tam biega. pękła klamka wew. kierowcy ( 20 zł ) na szrocie :) wyciek z simeringu w moście i za skrzynią stuki zacisków hamulcowych ( przód) a i świeci sie kontrolna filtra paliwa ze jest w nim woda po usunięciu wody dalej świeci
~qwerty
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
Wszystko OK. Poza mechanizmami opuszczania szyb(elektrycznymi), po zakupie auta jakieś 3 m-c i trzeba było wymienić oba, po pękały plastiki. Poza tym auto SUPER POLECAM KAŻDEMU.
~Miki
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
mam problem z przerywaczem od kierunkowskazów , raz działa raz nie ,loteria , pękła klamka wewnętrzna kierowcy, fotel kierowcy szybko sie rwie , zamek klapy tylnej to przeszłość ,
~jacek.bromka@gmail.com
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
jak partacz nie grzebie w samochodzie to wszystko działa bez większych sensacji osprzęt przypomina jakość dobrego japończyka
~spl
Minivan 2.5 TCi 101KM 74kW
Narazie nic przy nim nie robiłem oprocz wymiany oleju ale to dopiero 30 tys!Troche skrzypią plastiki
~YOGI
Minivan 2.4 115KM 85kW
jak na 1999 rok produkcji to do tej pory nic poza krzyżakiem na wale i przegnitą miską olejową
~Walenrod
Minivan 2.5 TCi 101KM 74kW
Przepaliły mi się żaróweczki w podświetleniu suwaków od ogrzewania kabiny
~sproket
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
Odsyłam do oceny za silnik oprócz tego właściwie nić się nie działo
~Robert Bilski
byłoby doskonale jakby nie linki w szybach które znamy z polskich fiatów 125/6