Lista ocen Hyundai i20 I Hatchback 5d (39) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kurde@gazeta.pl
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
Niby małe, niby ciasne - BZDURA! Mam 185 cm wzrostu i podróżuję bez problemu. Miejsca jest bardzo dużo. Nie trącam pasażera z boku ramieniem. Nie mam problemów ze zmianĄ biegów. Jeśli chodzi o jazdę z tyłu to nie miałem okazji osobiście, ale znajomi bardzo sobie chwalą. Mówią: wygodnie, dużo miejsca i nie spodziewali się że będzie tak dobrze. Nawet dla wysokich osób - podroż z tyłu nie jest dramatem. Dodam tylko że mam wersje 3 drzwiową :)...
~roksiński
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
Z przodu bardzo dobrze, choć na miejscu pasażera przy wysunietym do przodu fotelu brakuje miejsca na nogi z powodu wielkiego schowka i szerokiej konsoli srodkowej. Z tyłu bardzo duzo miejsca. Autko jest szerokie więc nawet sporych rozmiarów pasażerowie usiądą wygodnie (dotyczy 2 pasażerów)
~Kam-mil
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
W mojej ocenie tyle samo co w aktualnej wersji Fabii. Więc jeśli wszyscy się zachwycają, że w Fabii jest największa przestrzeń w kabinie - to w i20 jest tyle samo, a nawet lepiej, bo nie ma tunelu pod nogami środkowego pasażera = środkowy pasażer ma miejsc na nogi.
~Paweł
Hatchback 5d 1.6 CVVT 126KM 93kW
w I20 w tej wersji mam sportowe fotele i dużo lepiej w nich mi się siedzi niż w I30. a wysoki jestem 190cm i w nie każdym samochodzie jest mi wygodnie. z tyłu raczej brak miejsca jak ja kieruję. jak żona kieruje to ja z tyłu się mieszczę.
~Jacek
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
Jak dla mnie i jednego pasażera ok. Bagażnik dość duży. Jak chce się jechać w czwórkę to przy moim wzroście 185cm mam mało miejsca na nogi. Regulacja siedzeń i kierownicy (góra-dół i przód-tył) jest więc z pozycją za kółkiem nie ma problemu.
~thymus1
Hatchback 5d 1.4 CVVT 100KM 74kW
Jak na samochód tego segmentu to trzeba być niewdzięcznikiem by się przyczepić. W cztery osoby na pewno uda się podróżować bardzo wygodnie. W dwie luksusowo...W pięć zaczyna jednak być już ciasno..
~skraburski@gmail.com
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
jak na auto tej klasy to jest rewelacja, mam 193cm i troche sie balem maluchow, ale i20 jest rozmiarow dawnego golfa trojki ale za mna to juz raczej tylko dzieci moga siedziec, bagaznik w miare przestronny
~majestrro
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
Jestem dużym kolesiem (190 cm, 120 kg) i mimo swoich gabarytów na przestrzeń nie narzekam a auto kupiłem na dojazd do pracy ;-) W większych autkach (Astra II, Golf V) bywało nieciekawie.
~wiktor_wpr
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
W środku jak na segment B jest nieźle. Nie mam porównania do wielu innych aut tej wielkości ale wielokrotnie nawet przy podróżach z kompletem pasażerów nikt nie narzekał.
Dziennik kosztów dla Hyundai i20 I Hatchback 5d
6,7
7,6
~suunto
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
kupowałem auto z myślą o jeździe w pojedynkę. Dla mnie samego OK. Pasażer też ma wygodnie. Ci z tyłu nie za bardzo.Ale mam auto dwudrzwiowe, czyli tył to raczej przedłużenie bagażnika
Hyundai i20 I Hatchback 5d