Lista ocen Hyundai i20 I Hatchback 5d (37) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kresowiak
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
Szyby niestety szybko parują, jak jest klima to nie ma z tym większego problemu ale bez niej moze być to uciążliwe i denerwujące. Samochód szybko się nagrzewa i dobrze trzyma temperature. Klima też jest ok, fajna sprawa z chłodzeniem schowka. Przydaje się w podróżach wakacyjnych. Generlanie bez zarzutów. I jeszcze jedno. Na poczatrku z wentylatorów trochę śmierdziało olejami podczas jazy ale po 2 tys km nieprzyjemny zapach nowości ulotnił się...
~kurde@gazeta.pl
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
Aby zrobiło się ciepło trzeba przejechać min. 5 km. Auto nie nagrzewa się szybko. Czuć było to szczególnie podczas ostatnich rekordowych mrozów. Generalnie ok. Jak już złapie temperaturę ociepla i odparowuje szyby w mig. Co do klimatyzacji jeszcze nie wypróbowałem bo mam auto od listopada i letnie upały dopiero przede mną :)
~wiktor_wpr
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
Klima w upały jest mało wydajna. Owszem na najwyższym iegu kiedy jest już głośna schładza wnętrze ale bardzo słabo. Wogóle żeby w lato schłodzić a w zimę nagrzać auto musi pracować na wysokich biegach wiatraka - a wtedy jest głośno. Ogólnie element do poprawki.
~i20
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
Czy producenci samochodów mogli być stosować ciche wentylatory, takie jak oferują producenci sprzętu komputerowego? Na tle innych bez uwag. Duży + za nieprawdopodobną szybkość rozgrzewania pojazdu i silnika (aluminium).
~Kam-mil
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
Zimą musiała chodzić klima, bo parowały szyby. Ogrzewanie: przy -15 ciepło dopiero po 4 kilometrach, czyli raczej słabo. Ma możliwość zamknięcia obiegu powietrza, ale dziś to chyba standard.
~thymus1
Hatchback 5d 1.4 CVVT 100KM 74kW
Jak ma być ciepło jest ciepło, jak ma być zimo jest zimno. Wszystko działa poprawnie. Trochę mały zakres sterowania kratkami nawiewu...ale nie można mieć wszystkiego.
~Paweł
Hatchback 5d 1.6 CVVT 126KM 93kW
w zimę jeszcze nie jeździłem , więc ciężko się wypowiadać szyby nie parują, siedzenia i lusterka są podgrzewane. ja na razie nie mam na co narzekać.
~Jacek
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
Klima ok i w zimę i latem. Może latem, przy +35 stopniach, pasażerowie z tyłu mają czasem trochę za ciepło, ale nawiewy do tyłu są i działają.
~Ewa
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
W moim samochodzie klimatyzacja była niesprawna od momentu kupna samochodu. Jedna wizyta w serwisie i naprawa gwarancyjna spowodowała usunięcie usterki.

Usterki Hyundai i20 I

Hyundai i20 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~iwo3
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
Szybko się nagrzewa- w lutym- rozczulało mnie to, ale też bardzo szyybbbkkooo zaparowują się szyby, dy jej obieg zamknięty
Hyundai i20 I Hatchback 5d