Lista ocen Hyundai i20 I Hatchback 5d (32) - Widoczność

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kurde@gazeta.pl
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
Haha :) Hmmm... naprawdę lubię to auto i nie żałuje decyzji o jego zakupie ale widoczność, szczególnie do tyłu pozostawia wiele do życzenia. Samochód ma bardzo szerokie wszystkie słupki. Trzeba uważać na pieszych, bo skutecznie potrafią się schować za przednimi słupkami. O parkowaniu tyłem nie będę pisał - gdyby auto miało zabudowany tył w całości nie byłoby różnicy vs. to co jest teraz :)
~alex
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
tak dobra widoczność to rzadkość w nowych samochodach, projektowanych pod kątem designu i testów zderzeniowych (małe szyby). Pomaga wyjęcie środkowego tylnego zagłówka - wtedy jest super.
~Kresowiak
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
Z przodu jest super ale z tyłu raczej mała, chociaż mi to nie przeszkadza, szybko się przyzwyczaiłem. Trzeba uważac na pieszych bo samochodzik ma grubaśne słupki. Lusterka są w zupełności wystarczające
~Jacek
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
Widoczność niezła. Mi doskwiera słupek przedni lewy i lusterko środkowe - jakoś zasłaniają widok. Na boki i do tyłu jest ok. Nie ma problemu z wyczuciem auta przy parkowaniu.
~i20
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
Po przesiadce z Tico w krótkim czasie 3 auta mi się schowały za słupkami, ale coś za coś. Na tle innych współczesnych samochodów zdecydowanie dobrze.
~thymus1
Hatchback 5d 1.4 CVVT 100KM 74kW
Po podwyższeniu fotela, można na wszystkich patrzeć z góry. Bardzo fajna widoczność, może nieco za szerokie słupki boczne z przodu..ale nie przesadzajmy.
~skraburski@gmail.com
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
do przodu widocznosc rewelacja, do tylu tak sobie, jak to w dzisiejszych maluchach, ale za to auto ma rewelacyjne lusterka w ktorych bardzo duzo widac
~Sławek
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
Tutaj rewelacja prawie jak w Pandzie czy Tico. Jak jeździłem Grande Punto to czasami miałem kłopot z parkowaniem do tyłu (bez czujników).
~Kam-mil
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
Duże lusterka wsteczne. Mocno pochylone słupki przednie nie przeszkadzają. Jest lepiej niż w większości samochodów.
Dziennik kosztów dla Hyundai i20 I Hatchback 5d
6,7
7,6
~wiktor_wpr
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
Nie zwróciłem uwagi na jakieś większe usterki. Całkiem dobre światła, widoczność do przodu, tyłu ok.
Hyundai i20 I Hatchback 5d