Lista ocen Hyundai i30 I (528)

~maruda
CW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Bardzo udany samochód - ergonomiczy i ekonomiczny. Mały bagażnik jak na kombi. Trochę smutno w środku z wyglądu. Kupiłbym raz jeszcze. Pozytywny obraz psują palące się żarówki.
~remek
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Lekko naciągane 4 - auto przyjemne w prowadzeniu, wygodne, oszczędne, jednak sporo drobnych i kilka dużych usterek w ciągu 3 lat zasadniczo obniża ocenę.
~Tomek_BB
Hatchback 1.6 126KM 93kW
Mimo pewnych minimalnych uchybień, jest to bardzo przemyślana konstrukcja. Dla rodziny z dziećmi wersja hatchback może się okazać zbyt skromna jak chodzi o pojemność bagażnika, wtedy polecam wersję CW, szczególnie z dieslem 115KM.
~marqin
Hatchback 1.6 126KM 93kW
Bardzo dobre auto, używam go jako służbowego i nie ma żadnych kłopotów. Jestem przyzwyczajony do większych (i starszych) aut (prywatnie), i30 nie można nic poważnego zarzucić. Prywatnie nie kupiłbym go, gdyż potrzebuje większego auta (m.in. bagażnik), ale do firmy jak najbardziej.
~Dżyszla
CW 1.4 DIHC CVVT 109KM 80kW
Generalnie auto fajne, ale nie lubiące szybkiej jazdy. Wygodne, dobrze trzymające się na drodze. Bardzo jednak zdziwiło, że spalanie nie zmieniło się po przejściu z zimówek na letnie (oba komplety od salonu, letnie: Hankook K415 - teoretycznie oszczędna opona). Trochę źle pomyślane światłą dzienne - takie na przymus, bo od mija różnią się tylko brakiem podświetlenia deski. A po co mi oświetlenie tablicy? :( Hyundai chyba nie pomyślał o tym......
~provayder
Hatchback Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Decyzja o zakupie auta zapadła w zasadzie po pierwszej wizycie w salonie. Jazda próbna utwierdziła mnie tylko, że wybór i30 jest słuszny. Być może okazałem się słabym negocjatorem, ale to był mój pierwszy zakup nowego auta. Tak czy inaczej za w miarę rozsądne pieniądze dostałem auto bogato wyposażone, z pełną elektryką, klimatyzacją i gwarancją wraz z assistance na 5 lat. Do tego mocny 126KM silnik, który daje już jako taką frajdę z jazdy....
3,5
~pavlo_
Hatchback Facelifting 1.6 CRDi 90KM 66kW
Naprawdę zwyczajny samochód dla niewymagającego odbiorcy. Rozwiązaniami niezbyt nowoczesny ale przez to tańszy od konkurencji choć w mojej opinii za mało tańszy. Silnik diesla o mocy 90KM polecam do spokojnej jazdy nastawionej na oszczędzanie.
~miccal4
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
jestem zadowolony, auto nie wyróżnia sie, nie ma jakiegoś pazura jak bmw ot normalne toczydeł ko godne auta z końcówki pierwszej dekady xx wieku, TO TAKA TYOTA Z LAT 90 TYCH,moim zdaniem to prawda i wielki komplement dla tego auta!
~ljd@onet.eu
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Auto rozsądne, niebanalne, rzucające się w oczy, mam wersję Base+, świetnie wyposażone w to co potrzeba, czyli 8 poduszek, ABS, elektryka, radio+cd, i jest to kombi w dieslu 90KM.
Dziennik kosztów dla Hyundai i30 I
5,8
8,9
9,6
~pan_magister
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Auto na pewno doskonałe w 2 kategoriach ergonomia i przestrzeń w środku, poza tym auto nie jest takie tanie jak wszystkim się wydaje. Wygrywa tylko w kategorii: co oferuje w standardzie za takie pieniądze. Obecnie lepiej jest kupić Ceeda, który jest tańszy o 5 tyś. i ładniejszy oraz ma 7 lat gwarancji. Powiem od razu, że auto nie ma istotnych wad(poza tym że na 99% rdza go zacznie jeść już za 5 lat)ale też i zalet w zasadzie po prawie 2...