Lista ocen Hyundai Tucson I SUV 2.0 CRDi 112KM 82kW 2005-2008 (14) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~manproject.pl
SUV 2.0 CRDi 112KM 82kW
Wnętrze jest naprawdę obszerne i przestronne. Nad głowami nie brakuje miejsca nawet dla wysokich osób. Przednie fotele mogłyby być lepiej wyprofilowane, ale nie jest źle. Nawet po dłuższej podróży przez całą Polskę kierowca nie jest zmęczony. Kanapa z tyło to już inna bajka. Jest bardzo wygodna. Miejsca na nogi pasażerów jest bardzo dużo. Dodatkowo mogą oni pochylić oparcie, więc podróżują jak w limuzynie. Ale ? , bo jest też minus tego...
~samsung
SUV 2.0 CRDi 112KM 82kW
Ja mam 200 cm wzrostu wsiadam i odjeżdżam, mam wrażenie że mam jeszcze dużo miejsca jako kierowca. Pasażerowie mogą prawie że biegać po aucie. Niestety dobro pasażerów opkupione jest ilością miejsca w bagażniku. z bagażnikiem skromnie i tu dlatego daje 3.
~Łukasz
SUV 2.0 CRDi 112KM 82kW
Bardzo wygodne auto. Dużo przestrzeni dla kierowcy i pasażera z przodu. Równie dużo przestrzeni dla pasażerów z tyłu, także jest dużo miejsca na nogi z tyłu jak i z przodu.
~Sniegu
SUV 2.0 CRDi 112KM 82kW
Szkoda, że nie ma oceny 6. Ogromna przestrzeń i wyjątkowo fajnie rozkładane siedzenia (również tylne). Komfort przednich foteli pozostawia sporo do życzenia.
~lewy
SUV 2.0 CRDi 112KM 82kW
jest lepiej niż dobrze, można nim jechać w 5 osób na wakacje albo przeprowadzać teściową, oprócz fotela kierowcy wszystkie pozostałe się składaj
~kawer
SUV 2.0 CRDi 112KM 82kW
w koncu mam swobode nic mnie nie uwiera, ociera, wygodnie sobie siedze i mam swobode ruchu
~grot
SUV 2.0 CRDi 112KM 82kW
Fajnie w środku. Dużo miejsca, duży zakres regulacji fotela kierowcy. Bagażnik tragicznie mały!!!
~Arek
dla 5 osób wystarczająco, tylnia kanapa jest ogromna sporo miejsca na nogi
~darekkedziora@interia.pl
SUV 2.0 CRDi 112KM 82kW
auto bardzo przestrzenne w środku,pojemność bagażnika przy tym wystarczająca
~marek
SUV 2.0 CRDi 112KM 82kW
niewygodne fotele z przodu brak możliwości większej modyfikacji ustawienia siedziska
Hyundai Tucson I SUV