Lista ocen Hyundai Tucson I SUV 2.0 CRDi 112KM 82kW 2005-2008 (15) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sniegu
SUV 2.0 CRDi 112KM 82kW
Posiadam klimatyzacje automatyczną - klimatronic (niestety) Co chwilę muszę zmieniać ustawienia żeby dostosować taką temperaturę jaka mi odpowiada a podczas zmiany muszę odciągać swoją uwagę i wzrok patrząc na klimatronic. Polecam klimatyzację manualną (może ktoś się chce zamienic?)
~manproject.pl
SUV 2.0 CRDi 112KM 82kW
Ogrzewanie w normie, porównywalnie do innych samochodów. Bardzo szybko odparowuje przednia szyba. Nie ma też problemu z bocznymi, bo w boczkach drzwi są nawiewy i też szybko odparowują. Klimatyzacja bardzo wydajna. Testowana w trakcie upałów, doskonale się sprawdziła.
~lewy
SUV 2.0 CRDi 112KM 82kW
nagrzewa się szybciej niż jakakolwiek osobówka, którą miałem wcześniej, szybko reaguje na zmiany temperatury wewnętrznej i odpowiednio dopasowuje nawiew i siłę, praktycznie chodzi tylko w pozycji AUTO i to wystarcza
~Łukasz
SUV 2.0 CRDi 112KM 82kW
Wentylacja, ogrzewanie jak i klimatyzacja w tym aucie jest na na prawdę wysokim poziomie. W zimę szybko nagrzewa a w lato klimatyzacja sprawdza się naprawdę świetnie. Chłodzi idealnie nawet w największe upały.
~Lalka
SUV 2.0 CRDi 112KM 82kW
Mam klimatyzację manualną nie klimatronic, jeszcze nie sprawdzałem jak to się sprawdzi latem ale jeśli chodzi o odprowadzanie wilgoci o mroźnym poranku to potrzeba 5 minut i wszystko gra.
~Ryszard z Pisza
SUV 2.0 CRDi 112KM 82kW
Zimą jest wystarczająco dobre podgrzewanie,i nawiewy.Poważniejsze zadanie do spełnieniaMoże być to lipiec i 35 stopni c.
~patryk
SUV 2.0 CRDi 112KM 82kW
Błyskawicznie się nagrzewa. Przy -7 nie zdążyłem z osiedla wyjechać, a już leciało ciepłe powietrze.
~sznyta
SUV 2.0 CRDi 112KM 82kW
jest to 7 samochud i narazie w tym wzgledzie wypada najlepiej.
~Arek
SUV 2.0 CRDi 112KM 82kW
TYLKO KLIMATRONIK reczna klima jest doniczego
~samsung
SUV 2.0 CRDi 112KM 82kW
Szybko się nagrzewa i też szybko studzi.
Hyundai Tucson I SUV