Oceny Jaguar X-Type Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW 2003-2009

Jaguar X-Type Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW 2003-2009 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Jaguar X-Type Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW 2003-2009

~Jay Ray
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
jaguar x-type sczegolnie w czarnym kolorze (taki mam) wyglada przepieknie..nie mozna do niczego sie przyczepic jest poprostu piekny i zadne passaty merce i audi nie moga mu pod tym wzgledem podskoczyc..mimo uwag ze to ford kooperacja z mondeo sie oplacila bo auto przejelo to co w mondeo najlepsze czyli zawieszenie i znakomity silnik z common rail,pomimo paru niedociagniec typu fordowska stacyjka czy podsufitka, silnik idealny do tego auta...
3,8
~frog
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
W tym miejscu chciałbym skonfrontować X-Type z Fordem Mondeo na którego płycie podłogowej jest skonstruowany. Jeździłem "Mondziakiem" przez trzy lata, zrobiłem nim 140 tys km i byłem z niego bardzo zadowolony. jednak X-Type to zupełnie inna bajka. jest znaczie bardziej komfortowo i ciszej. W srodku nie ma zadnej części z Forda - chyba poza stacyjką i mechanizmem regulacji pasów. Jakość materiałów w Jaguarze jest o niebo lepsza. W porównaniu z...
3,7
~7aca
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Generalnie mówiąc auto bardzo przyzwoite, ale brońcie się przed zakupem wadliwej jednostki 2.0 TDCI. Prędzej czy później czeka Was remont silnika, a do tego masa upierdliwych awarii, jak pękająca rura od turbo czy psujący się termostat chłodnicy oleju. Żałuję, że nie miałem więcej czasu aby znaleźć fajną benzynę, bo być może nie zastanawiałbym się co 3 miesiące czy nie sprzedać w cholerę tego auta.
~Daniel
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Auto wygodne, zrywne, ekonomiczne. Średnio z miejscem dla kierowcy (mam 195cm), z tyłu wygodnie jadą tylko dzieci (nogi+miejsce na głowę). Po zaczipowaniu dostał dodatkowo ponad 45KM a spalanie spadło o dobre 1.5l/100km
~Andy
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
To auto jest bardziej zestrojone i dograne w szczegółach niż niemiecka konkurencja. miałem poprzednio Mondeo V6, Passata 1,8T i 3 modele Audi, którego byłem fanem, a ostatnio jeździłem Avensisem, ale na pewno nie wróciłbym do tych marek. Jest to najmniejszy Jaguar/podobno bez prestiżu/ ale zawsze robi bardzo dobre wrażenie na ludziach, gdzie tylko się pojawię.
~@Fish
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Wygląd zewnętrzny wynagradza mi wszystkie braki tego samochodu:))) Najbardziej tandetną rzeczą w tym samochodzie jest lampka w podsufitce. Po prostu taka wiocha, że aż nie mogłem uwierzyć, że ją tam wsadzili!!!!! W maluchu była lepsza:)))
~Fandango
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Mógłoby być troszkę lepiej dopracowane wnętrze tego pojazdu. Jakość niektórych materaiłów pozostawia wiele do życzenia. Generalnie w środku jest to auto bardzo konserwatywne. To akurat mi nie przeszkadza, bo to w końcu Jaguar. Jasna tapicerka robi wrażenie, ale jak się temu uważniej przyjrzeć, to niektóre elementy mogłyby być lepiej i staranniej wykonane. Trochę trąci tandetą:))
~ROBSON JAGUAR S.A
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
mam do 4 miesiące .super ekonomiczny .wygodny . bardzo tanie części pasują od mondeo polecam fajne auto do 10 tyś zł super wygląd
~Mariusz
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Piękny, robi wrażenie na sąsiadach, komfort, cisza, ekonomiczny.
3,6
~jarkrzy1@wp.pl
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Fajne,mało spotykane autko przyciągające wzrok,z dobrymi właściwościami trakcyjnymi.
Jaguar X-Type Sedan