Lista ocen Jaguar X-Type Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW 2003-2009 (16) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Fandango
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
No tu się trochę zawiodłem, bo oczekiwałem, że będzie ciszej. Powyżej 130-140 robi się nieprzyjemnie. Bardzo doskwierają mi dźwięki wychodzace spod kół. Słychać dołownie każdy kamyk, który uderzy w podwozie. Podobnie podczas jazdy w deszczu. Może jakieś plastikowe nadkola by coś pomogły:)))
~artlex
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Raczej dobrze. Troche za duzy halas przy mokrej nawierzchni - zbyt mocno slychac odglosy wody przy wjezdzie w kaluze, ale to wynik ksztaltu auta. Tak wiec przy Jagu znacznie wazniejsza linia niz wynikajace z tego niegodnosci
~frog
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Silnik jest cichy do ok 3 tyś obrotów, powyżej tez nie jest źle. Na mokrej nawierzchni docierają dzwięki wody rozbryzgiwanej w nadkolach i pod podwoziem - jak na tę klase auta trochę za głośne ale akceptowalne.
~Andy
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Wyciszenie bardzo przyzwoite, nawet przy prędkościach powyżej 150km/h jest sympatycznie. Tylko, przy opuszczonym oparciu tylnych siedzeń słychać szum wiatru ze słabiej wyciszonej części bagażnika.
~SIR
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
NIe jest źle ale hipnotyzująca euforia ciszy to też nie jest nie słychać motoru w środku ale trzeba dobrze dobrać opony żeby nie wyły . Nie jest źle ale mogłoby być lepiej
~Jay Ray
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
nic nie trzesczy jak na razie, widac ze wnetrze dobrze spasowane,,zawieszenie znakomite , silnik pracuje cicho dopiero powyzej 150 daje o sobie znac
~jarkrzy1@wp.pl
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
dobre,ale nie rewelacyjne.Zwłaszcza przy przekroczeniu 120 za mocno słychać szum wiatru.
~Bartek Paruch.
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Jest cichszy niz Passat ale Diesel ciagle mnie drazni.Najlepiej walnac muze na stereo i jest OK.
~Daniel
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Auto na ramię Mondeo, silnik od mondeo, ale ciszej. Lepiej wytłumiony.
~Mariusz
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Cichutko przy 50, na autostradzie da się przeżyć, włączę radyjko i hałas znika.
Jaguar X-Type Sedan