Oceny Jeep Cherokee II

Jeep Cherokee II - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Jeep Cherokee II

~Piotrek1980
Jeep Cherokee II
ogólnie jest dobrze; bardzo prosta konstrukcja nie do zdarcia, prowadzi się przyjemnie, wygląda klasycznie, w terenie wprost niesamowite - współczesne terenówki-bulwarówki miękną przy nim, to poza asfaltem pokazuje na co go stać, nawet spalanie można zaakceptować, aha NIE POLECANE WERSJE Z DIESLEM
~maxim14
Jeep Cherokee II
Miałem to szczeście posiadać model 1989-1996 wyposażony w Jeep´owski 6-cylindrowy silnik w układzie rzędowym, wg specjalistów jeden z najlepszych silnków w historii motoryzacji. Późniejsze modele miały już silniki w układzie V i częstsze awarie. Modele 1989-1996 można określić krótko: samochody nie do zajeżdzenia, pod warunkiem pilnowania poziomu oleju w silniku i transmisji. Mój Cherokee pozostanie na zawsze w mej pamięci ;)))))
~wilk
Jeep Cherokee II
gdyby nie problem z przegrzewaniem sie i gotowaniem w ukladzie chlodzenia to byla by rewelka
~Art78
Terenowy 2.5 TD 115KM 85kW
Jeep Cherokee II
Myślałem że zaznam odrobinę komfortu ale nie w tym aucie, wcześniej jeżdziłem oplem Monterey i wydawało mi sie że będzie podobnie - pomyliłem się!! Ale to auto ma duszę !!!!
~Dawidowski Cozaczłek
Jeep Cherokee II
uwielbiam nim jeżdzić, tani w zakupie, jak się okazało i w eksploatacji też nie jest drogo, jeżdze nim po mieście (Wrocław) trasy i troche po dziurach wszędzie sie sprawuje znakomicie, jedyny problem to ludzie którzy nie wiedzą że te auto ma 15 lat i kosztuje ok 12 tyś czyli tyle co jakieś dresiarskie bmw albo wieśniacki golf i za każdym razem w myjni czy przy zmianie opon czy każdej innej robocie chcą mnie skasować o wiele więcej myśląc ze...
~Szymi_PL
Jeep Cherokee II
Bardzo dobra zabawka albo koń pociągowy. Do jazdy na codzień po mieście się nie nadaje.
3,1
~malom
Jeep Cherokee II
Ma apetyt na paliwko szczegulnie na jeżdzie w trybie sport. Ale za to mozna zobaczyc dziwne miny dresów w swoich BMW jak zostaja z tyłu. Jedyny problem na trasie jest to ze często zamyka mi się licznik ( yskalowany jedynie do 85mph).
~vector7@o2.pl
Terenowy 2.5 TD 115KM 85kW
Jeep Cherokee II
jest ok, auto da sie pokochać, ma mocny charakter i potrafi odwzajemnić miłość osoby dzierżącej ster... każdy, nieprzypadkowy miłośnik motoryzacji jeździ autem, które stanowi świadomy wybór i jeszcze bardziej świadome uczucie, to tzw. technoharmonia, niestety propagowana przez nielicznych kierowców, a dla całej reszty, która tego nie kuma, motoryzacja będzie problematyczna i nastręczająca całe mnóstwo problemów... to potrzeba cywilizacyjna...
~Hudy
Terenowy 2.1 TD 86KM 63kW
Jeep Cherokee II
Auto dla lubiących kanciaki, w terenie spisuję się doskonale przy oponach MT, jak się ma AT to się ślizga, generalnie jak wsiądzie się do jeepa to nie ma porównania z innymi rzęchami, polecam gorąco każdemu kto lubi grzebać przy aucie i potem mieć dużo radochy z jazdy, auto robi wrażenie, i jest czym, bo on jest po prostu wspaniały.
~loocek
Jeep Cherokee II
bardzo przyjemne autko, z tego rocznika w swojej klasie prawie bezkonkurencyjne, troche maly bagaznik, szczegolnie jak jest tam jeszcze butla, ale na dwie dorosle osoby i dziecko super.