Ocena kierowcy - Jeep Grand Cherokee II

pepe, 13 lat temu
Silnik 4.7 i V8 220KM 162kW
Rok produkcji 2000
Jeep Grand Cherokee II 4.7 i V8 220KM 162kW 1998-2004 - Oceń swoje auto
Silnik : Silnik nie pyta gdzie i dlaczego chcemy wjecheć - poprostu jedzie. Skrzynia to spina a napęd i zawieszenie nie zostaje w tyle.
Mały czołg. Tani w zakupie, wymaga uważnej opieki. Pokochaj albo rzuć.
Mam to co chciałem. 8V i słychać i czuć. Dodaję gazu i jadę - następstwa w dziale spalanie. O tą bestyjkę trzeba dbać. To nie jest silnik \"dla szwagra\" co trochę się na tym zna.
Typowa Ameryka - włącz \"D\" i zapomnij. Bez uwag. O automata trzeba dbać - olej i filtry na czas i regularnie a będzie służył wieki.
Indywidualne preferencje spowodowały wymianę amorków na Bilsteiny B6 oraz stabilizator ADDECO. Normalnie buja budą i tak ma być. Teraz mam sztywniejsze ale dalej Ferrari to to nie jest. Rozkład napędu pozwala na zapomnienie o problemach, VariLock pracuje za Ciebie, śnieg i błoto zostaje z tyłu, reduktor (a przecież jest) wydaje się niepotrzebny. W bagno nie wjeżdżaj - reszta OK.
Wszystko widać - chcesz więcej, polecam rower górski.
Minimalista, ale poukładany - amerykan, bez zbędnych klawiszy.
Jak naprawimy fabryczne problemy z OK.
Saloon to to nie jest, miejsca jest w sam raz. Regulacje fotela, dla malutkich i wielkich - OK. Z tyłu raczej nie kanapa, dla 4 osób w sumie jest wystarczająco.
Słychać silnik ale to chyba zaleta.
I tu nie ma niespodzianek: miasto 16, szosa 12, teren 35. Serwis w granicach rozsądku. Dobrze znaleźć warsztat nie bojący się amerykanów - wtedy koszty porównywalne (a nawet niższe) jak u innych SUV-ów.
Najtańszy SUV o prawdziwym przygotowaniu w teren. Koszty paliwa i opieki technicznej nie przewyższają ogólnych kosztów utrzymania. Można kupić mniej kosztowne za wiele większa kwotę i nie być tak zadowolonym.
Trzeba trzymać rękę na pulsie. Jak naprawiasz byle gdzie, bo wydaje się taniej to koszty wzrastają. Ja korzystam z serwisu.
\"Perpetum mobile\" to to nie jest, wymaga opieki i potrafi odwdzięczyć się.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 4.7 i V8 220KM 162kW [l/100km]

22,0