Ocena kierowcy - Jeep Grand Cherokee II

Mirosław, 11 lat temu
Silnik 3.1 TD 140KM 103kW
Rok produkcji 2000
Jeep Grand Cherokee II 3.1 TD 140KM 103kW 1998-2002 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : w terenie w błocie do progu zachowuje się jak czołg bardzo dobrze sobie radzi a w śniegu jeszcze lepiej polecam
Czołg. Jadąc tym samochodem czujesz że ludzie mają respekt do ciebie a twoje odczucia są takie jak byś mógł wszystko i wszędzie polecam diesla
ludzie piszą że dużo pali psuje się i takie tam ja mam już 2 grand 3.1 i jak go sprzedam kupie jeszcze kolejnego takiego samego
quadra drive rewelacja na asfalcie ciągnie tylnia oś w terenie załącza się przednia oś i idzie jak czołg
znakomita wszystko widać klapa z tyłu zamiast
nie ukrywam troche pali ale jet to adekwatne do właściwości pojazdu rama jak szyna kolejowa most jak w scani tarcza hamulcowa jak właz do studzienki sam zacisk hamulcowy jak imadło a pasek jak taśmociąg z lidla
jeepy mają problemy z klapkami od ogrzewania ale postawiłem do mechanika wystawił mi rachunek na 680zł i mam to z głowy chodzi elegancko ale zaznaczam jest to wydatek raz na wiele lat
tak mi pokazuje komputer ale nie mieżyłem zaznaczam że jeep waży prawie 2 tony jak ktoś chce aby mu palił mało to niech sobie kupi pande 4x4
miałem land rovery p38 miałem navare d22 miałem patrola y60 ale w moim odczuciu jeep ma coś więcej niewiem jak to nazwać ale to jest to

On - zużycie paliwa dla silnika 3.1 TD 140KM 103kW [l/100km]

12,9