Lista ocen Jeep Grand Cherokee IV (33) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Artur
Terenowy 3.6 V6 286KM 210kW
tu dobrze. brak mostu i dziurawa droga to czestsze wizyty na zbieznosci ;) poza tym bardzo dobrze, nie za twardo i nie za miekko, rzeklbym w sam raz. Promien skretu- bajka...bezcenny na zawalonym parkingu
~Cień
Terenowy 3.0 V6 CRD 241KM 177kW
Układ jezdny rewelacyjny, wyżej, niżej, w teren, na autostradę, do lasu, świetnie się sprawdza na naszych dziurawych drogach, autem parkuję zima w miejscach o których inni mogą tylko pomarzyć.
~Ja
Terenowy 3.0 V6 CRD 241KM 177kW
Przy rozgrzanym silniku i wysokich temperaturach powietrza wyczuwalne luzy w układzie kierowniczym, zgłoszone do serwisu, wymiana drążka kierowniczego, brak efektu. Opinia serwisu - tak ma być.
~Marek
Terenowy 3.6 V6 286KM 210kW
Trochę twarde zawieszenie, ale ogólnie bez uwag. Śmiało można pokonywać zakręty, czy ronda z większą prędkością dzięki szerokiemu rozstawowi kół.
~Lucjan L
Terenowy Facelifting 6.4 V8 468KM 344kW
Na prostej drodze można przecisnąć jednak na zakrętach trzeba uważać to jednak ponad 2 t które zakrętach wyciskają cię na zewnątrz.
~Luki
Terenowy Facelifting 3.0 V6 CRD 250KM 184kW
Zawieszenie pneumatyczne sprawuje się świetnie komfort rewelacyjny. Tryb Off Road w zaspach spisuje się wyśmienicie.
~siena20
Terenowy Facelifting 3.0 V6 CRD 250KM 184kW
Płynnie wybiera nierówności,po prosu się nim płynie po asfalcie.W trybie sport mógł by być trochę bardziej twardy.
~LUK
Terenowy 3.0 V6 CRD 241KM 177kW
Na polskich dziurawych drogach 265 milimetrowe opony, oraz adaptacyjne pneumatyczne zawieszenie niweluje wszystko.
~mazek21
Terenowy Facelifting 3.0 V6 CRD 250KM 184kW
Ja tak lubię jak jet miękko. To nie jest auto wyścigowe. Jak ktoś chce mieć twardo to polecam SRT
~Skorpion50
Terenowy 3.0 V6 CRD 241KM 177kW
Jeżdżąc po krajowych drogach z częsta amianą prędkości proponuję ustawienie manualne Sport.