Lista ocen Jeep Grand Cherokee IV Terenowy (9) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek
Terenowy 3.6 V6 286KM 210kW
Miałem raz niemiłą przygodę, gdzie na miejscu pasażera, mimo ustawienia dogodnej temperatury 20st., nawiew grzał mega gorącym powietrzem - na drugi dzień coś musiało się odwiesić i wszystko wróciło do normy, ale podczas tej jednej jazdy, trzeba było wyłączyć układ wentylacji - dowiedziałem się potem, że zdarzały się takie sytuacje w tych modelach i mogło to być zawieszenie się klapki sterującej nawiewem. Później, tzn. od dwóch tygodni sytuacja...
~SzPo
Terenowy 3.0 V6 CRD 241KM 177kW
Co tu dużo mówić. Klimatyzacja jak klimatyzacja w nowych autach bardzo sprawna. Szybko chłodzi lub szybko grzeje jak trzeba :D Raz się zdarzyło, że nie dawała rady, ale to było przy temperaturze +40 stopni :D
~Cybalt
Terenowy 3.0 V6 CRD 241KM 177kW
Klimatyzacja działa szybko i bez zarzutu. Zupełnie nie rozumiem jednej z umieszczonych tutaj opinii sugerujących że jest ona nie wydajna... U mnie wszystko ok. Gorąco polecam wentylowane fotele!
~Cień
Terenowy 3.0 V6 CRD 241KM 177kW
Ogrzewanie super, wentylacja bez problemów, szybko odparowują szyby, auto szybko się nagrzewa, jeżdżę cały czas na załączonym AC, jeszcze nie schładzałem auto mam od jesieni
~Dominik
Terenowy 3.6 V6 286KM 210kW
Klima mocno chłodzi, czasami mam wrażenie, ze za mocno nawet na minimum nawiewu. Grzania jeszcze nie testowałem.
~Ja
Terenowy 3.0 V6 CRD 241KM 177kW
Zimą szybko się nagrzewa, latem w upały trudno go schłodzić nawet włączoną klimą na max
~Artur
szybko grzeje i chlodzi