Oceny Jeep Grand Cherokee IV Terenowy 3.6 V6 286KM 210kW 2010-2013

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Jeep Grand Cherokee IV Terenowy 3.6 V6 286KM 210kW 2010-2013

~Marek
Terenowy 3.6 V6 286KM 210kW
Szukałem samochodu dla żony, ale wiem, że to nie do końca jest auto dla kobiety - może nie każdej, z uwagi na gabaryty pojazdu. Sam pozbyłem się swojego dotychczasowego mniejszego SUVa, bo zakochałem się w tym aucie - nabyłem 9-latka, I rej. w 2011r., więc można powiedzieć, że 8-letni samochód. Auto w wersji Overland - wszystkie możliwe udogodnienia, bez pneumatyki, bez świateł LED, bez aktywnego tempomatu, czyli bez tego, co się psuje w tych...
~Dominik
Terenowy 3.6 V6 286KM 210kW
Świetne auto, super alternatywa dla europejskich SUVów. Silnik 3.6 pięknie mruczy i moim zdaniem jest naprawdę ekonomiczny. Jazda tym samochodem czy to w mieście czy w trasie to czysta przyjemność. Na autostradzie w ogóle nie czuć prędkości, 140-150km/h i płyniemy przy spalaniu 12l. Myślę, że jak będę zmieniał auto to tylko na nowszego grand Cherokee i tylko w benzynie.
~Artur
Terenowy 3.6 V6 286KM 210kW
Pozytywnie zaskoczony. Szukalem duzego i bezpiecznego SUVa 4x4 i znalazlem. Myslalem rowniez o BMW x5, lecz to juz oklepane auto i wiecej ich na drogach niz fiatow 126p w latach 80-90tych. Poza tym nie chcialem diesla z wiadomych powodow (problemy z turbo, filtrem cz.stalych etc). Kupilem egzemplarz z USA i jestem bardzo zadowolony, a moja zona zachwycona. Jadac GC czuje sie jakby czlowiek jechal luksusowym czolgiem- doslownie.
~JGCH2012
Terenowy 3.6 V6 286KM 210kW
Duże poczucie bezpieczeństwa bez względu na nawierzchnię. Super auto, zarówno z Ukochaną do opery jak i z kumplami w teren. Ten samochód wszędzie jest sobą, niczego nie udaje, to po prostu JEEP GRAND CHEROKEE.
~gosiacleaning@live.com
Terenowy 3.6 V6 286KM 210kW
Niesamowite amerykanskie auto z dusza europejska.Polecam kazdemu kto lubi komfortowa jazde nawet w bardzo trudnych warunkach.To auto potrafi chyba wszystko!!!
~JGC 2014
Terenowy 3.6 V6 286KM 210kW
Na benzynie w miescie pali 15 (gazu prawie tyle samo - mniej wiecej 16 )- na trasie pali tyle ile sie jedzie tzn, 110- 11L, 120-12L, 130-13L itd. Skrzynie mam 8 biegową - rocznik modelowy 2014. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Jeep Grand Cherokee IV Terenowy