Oceny Jeep Liberty 2.8 CRD 158KM 116kW 2002-2012

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Jeep Liberty 2.8 CRD 158KM 116kW 2002-2012

~Mieszko
Terenowy 2.8 CRD 158KM 116kW
Samochód naprawdę super! Miałem możliwość jazdy na krótkich i długich dystansach, terenie i po autostradzie, naprawdę sprawuje się doskonale. W skrócie warto jednak podkreślić że nie jest to auto wo wyścigów - zbiera się powoli w efekcie na autostradzie nie poszalejesz. Jak chcesz by silnik popracowała dłużej staraj się nie przekraczać 3 tyś. obrotów - tego nie lubi. W terenie dzielne i radzi sobie doskonale w porównaniu z SUV, podkreślam...
~szczęściarz
Terenowy 2.8 CRD 158KM 116kW
gdybym miał kupić jeszcze raz to tylko jeep albo cherokee/liberty albo wrangler unlimited (ten sam silnik i skrzynia) Samochód doskonały na polskie drogi i w teren. To nie zwykły SUW. To prawdziwa terenówka z reduktorem!!!!!!!!
~Wodzisławianin
Terenowy 2.8 CRD 158KM 116kW
Jestem zadowolony z użytkowania Jeepa. Dwa lata jazdy i tylko lub aż 70tyś km ale mało terenu większość jednak na trasie.
~kierowca
Terenowy 2.8 CRD 158KM 116kW
Jezeli ktoś zastanawia sie nad kupnem jeep´a to ja moge z całą pewnoscią polecic ten samochód. Wszak jeep to klasyka samochodów terenowych i taki właśnie jest LIBERTY.
4,1
~mirekk4
Terenowy 2.8 CRD 158KM 116kW
średnia z 10000 km latem mieści się w 10,6 , ale zimą wychodzi blisko 12 . Ostatnia zima to była jazda po zaspach , wolno , często z dołączanym 4*4 , więc często na poziomie 14l/100 . Zrobiłem ok 30 tys przez 14 mcy i średnio wyszło mi 10,7 . Biorąc pod uwagę wyjazdy w pracy takie do 15 km w jedną stronę , częste przejazdy przez miasto ,wyjazdy na ryby po wetepach , a przede wszystkim wagę auta , to nie jest zły wynik. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
3,8
~Gość
Terenowy 2.8 CRD 158KM 116kW
odpalał ł za 1 razem cały tydzien mrozy -24 stopnie to bardzo sie podoba,inni stoją w śniegu pod górą,Ty cofasz i polem jedziesz albo przez rów elegancko:) (Silnik)
~Sławek
Terenowy 2.8 CRD 158KM 116kW
Mam silnik 2.5 CRD którego tu nie ma w manualnej skrzyni. Jak na razie tylko wymieniam materiały eksploatacyjne. Pali we wszystkie mrozy i jest oszczędniejszy od 2.8. Jedyne co mu mogę zarzucić to dziura na turbinie między 800-1000 obr. ale w końcu nie do ścigania go stworzona (Silnik)
~tomekp
Terenowy 2.8 CRD 158KM 116kW
elastyczny niezawodny mocny. Doskonale zgrany z automatem (Silnik)
~janek
~stanislaw galazka