Lista ocen Kia Carens II (26) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz
Minivan 2.0 CRDi 112KM 82kW
Lubię się rozłożyć i ten samochód dawał mi tę możliwość! Co prawda pasażer z tyłu musiał mieć nieco krótsze nogi, albo się skręcić, ale nikt specjalnie nie narzekał. Wiele razy robiłem trasy 500 km i ani ja, ani pasażerowie nie byli zmęczeni. Fotele są naprawdę wygodne! Szczytem była podróż nad morze, po 750 km w obie strony. Mimo spędzenia 11h w piątek i 12h w sobotę za kółkiem nie czułem zmęczenia pleców (jest po operacjach, więc to wrażliwa...
~Robert z Warszawy
Minivan 2.0 i 16V 138KM 101kW
sporo miejsca wysoko się siedzi wygodne fotele długie tylne drzwii ułatwiają wejście płaska podłoga z tyłu fajny system składania tylnej kanapy dodatkowo całe poszycia foteli odpinane na suwaki + rzepy by można było je uprać łatwo rysujące plastiki
~MAREK
Minivan 1.8 i 16V 126KM 93kW
Wygodne siedzenia z przodu. Z tyłu 2,5 miejsca czyli mieszczą się dwie osoby swobodnie lub trzy ciasno. Przy dwóch fotelikach dziecięcych z tyłu nie mieści się już nikt. Ale żeby było inaczej to samochód musiałby być szerszy.
~lechutek
Minivan 2.0 CRDi 140KM 103kW
Pełna wygoda-uwaga: przeprowadzałem syna i wstawiłem łóżko 195 cm w całosci i wszystkie drzwi zamkniete. Albo np. 1,5 m3 drewna kominkowego załadowałem i przewiozłem.
~ojrzyk
Minivan 1.8 i 16V 126KM 93kW
Jest bardzo dużo miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu. Płaska podłoga z tyłu. Wygodnie się wsiada i montuje foteliki dla dzieci.
~Maciej
Minivan 1.8 i 16V 126KM 93kW
Bardzo wiele miejsca!!!! nie ma sobie równych w autach osobowych w vanach tylko o pułkę w góre mozna cos porównywac!
~Paweł
Minivan 1.8 i 16V 126KM 93kW
Dla rodziny z dwójką dzieci wystarczająco. Spory bagażnik pozwala zabrać wszystko to na co mają ochote nasze pociechy.
~Carensiak 2005
Minivan 2.0 i 16V 138KM 101kW
Ja uważam, że jest bardzo dobrze, 4 osoby jadą komfortowo. Bagaźnik mógłby by być nieco większy.
~Carensiak
Minivan 2.0 i 16V 138KM 101kW
Bardzo dobrze, siedzi sie wysoko, ale za mały bagażnik. Cztery osoby - to jest prawie wóz rodzinny.
~Michał
Minivan 1.8 i 16V 126KM 93kW
bardzo przestronne auto naprawde moze sie z nim równać tylko wiekszy segmet czyli np galaxy czy sharan!!!