Lista ocen Kia Carens II (26) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Stinger
Minivan 2.0 i 16V 138KM 101kW
Zapłaciłem za nią 9000 zł w 2017 r. i był to najlepszy stosunek ceny do oczekiwań. Miała przejechane 180tys. Dzisiaj ma 205000, W tym czasie wykonałem blacharkę, lakierkę, konserwację, (nadkola z tyłu, koszt 1000 zł) W między czasie padła pompa hamulcowa, robocizna samemu, koszt 300zł, wymiana łączników stabilizatora i sworznia wahacza przód (tutaj koszt był mały, nawet nie pamiętam) i nowe sprzegiełko (koszt jakieś 800 zł z wymianą oleju i...
~Carensiak 2005
Minivan 2.0 i 16V 138KM 101kW
Trzy lata temu kupiony 5 letni pojazd za 20 tys zł z przebiegim 78 000 km. Klasa minivan z pelnym wyposażeniem i dużym silnikiem. Nie było nic lepszego. Najlepszy jakościowo wóz jaki kiedykolwiek mialem . Koreańczycy się nauczyli robić przyzwoite wozy za niższą cene. Szkoda że nie robią takich w FSO.
~Cyprus
Minivan 2.0 CRDi 112KM 82kW
Solidny i wspaniały samochód jako VAn bus dostawczy osobowy do kazdej sytuacji został przystosowany i spisywał sie rewelacyjnie Mimo iz zanim go kupiłem dłuuugo sie zastanawiałem poniewaz KIA nie jest zbyt popularna ale na obecną chwilę bez wachania zaufałbym Kia.
~Grzegorz
Minivan 2.0 CRDi 112KM 82kW
Byłem nieufny w stosunku do Kii, ale bardzo przyjemnie się zaskoczyłem! Samochód jest idealny dla rodzin, które poruszają się w rejonie miejsca zamieszkania, rzadko używają 5 biegu i cenią sobie przede wszystkim solidne wykonanie i bezproblemową eksploatację.
~Robert z Warszawy
Minivan 2.0 i 16V 138KM 101kW
za tak niska cenę chyba nie kupimy auta od 1 właściciela z takim wyposażeniem i z takiego rocznika, nie jest to auto prastiżowe po prostu samochód do codziennej jazdy
~Karol
Minivan 2.0 CRDi 112KM 82kW
i tu największy plus - nie wiem dlaczego są tak tanie - dla mnie to naprawde była okazja w porównaniu np do zawodnego forda jakiego miałem wcześniej
~Piotr
Minivan 1.8 i 16V 126KM 93kW
W tej cenie stosunek jakości do ceny bardzo korzystny za nie wielką kwote można mieć wygodne, dobrze wyposażone, bezawaryjne auto.
~MAREK
Minivan 1.8 i 16V 126KM 93kW
Za te pieniądze to dla mnie rewelacja. Bardzo nie lubię kupować samochodów bo to "wyrzucone" pieniądze.
~ojrzyk
Minivan 1.8 i 16V 126KM 93kW
Tutaj carens wg mnie jest bezkonkurencyjny. Cena tego modelu całkowicie rekompensuje jego wady.
~lechutek
Minivan 2.0 CRDi 140KM 103kW
Wg mnie najlepsza na rynku-dlatego polecam Kia a nie VW.Audi,Renault czy Citroena. Nawet Opel jest tu gorszy.