Lista ocen Kia Clarus II Kombi (9) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dave 3city
Kombi 1.8 i 16V 116KM 85kW
rewelacja!!!! wymieniam tylko materialy eksploatacyjne!!!! auto jest w idealnyum stanie. tak niezawodnego autka jak clarus jeszcze nie mialem, a jezdzilem wieloma autkami(glownie niemcy i francja) czesci zamienne w aso sa tanie. ostatnio za wymiane klockow z tylu, wymiane plynu chamulcowego i wymiane plynu chlodzacego zaplacilem 246 zl w aso!!!! jak mialem alfe 145 tyle mnie kasowali za wjazd za brame serwisu. dodam, ze robili to przynajmiej...
~elawroc@vp.pl
Kombi 1.8 i 16V 116KM 85kW
przejechałam tym autem od nowości 72 tys było z salonu,wymieniłam tarcze były pęknięcia,olej w skrzyni(to był manual!) no i to wszystko ale co się nawalczyłam w serwisie to moje,notoryczne ustawianie zbieżności ciągłe drżenie karoserii,ten typ tak ma
~michał
Kombi 1.8 i 16V 116KM 85kW
wymiana srodkowej częsci wydechu (sol na drochach:/) poprostu samochod po jezdzie zima zasniezony i zasolony stal w garazy 3 tygodnie i to zrobilo swoje. Poza tym nie a nic sie nie dzieje wszystko w jak najlepszy porządku.
~Marcin
Kombi 1.8 i 16V 116KM 85kW
Pierwszy mój samochód uzywany przez który nie przysługuja mi zniażki dla stałych klientów warsztatu.Miałem już opla, volkswagena i forda które w warsztacie stały kilka razy w roku.
~Posiadacz Clarusa
Kombi 2.0 i 16V 133KM 98kW
Nawala dosłownie wszystko. Od rzeczy małych typu wyłączniki po poważne awarie silnika.
~Wili
Kombi 1.8 i 16V 116KM 85kW
Przednie tarcze hamulcowe naprawiałem (wymienialem) kilkukrotnie
~grzech123@poczta.onet.pl
Kombi 1.8 i 16V 116KM 85kW
Żadnych nie było i oby tak dalej.
~mmichnowski@op.pl
Nic z przyczyn samochodu