Lista ocen Kia Rio II (134)

~Kamil_WE
Hatchback 5d 1.5 CRDi 110KM 81kW
Bardzo dobrze radzi sobie z tym autkiem. Auto żwawo reaguje na dodanie gazu, silnik płynnie rozwija moc. (Silnik)
4,1
~andrzejml@vp.pl
Hatchback 5d 1.4 i 16V 97KM 71kW
Przy tak małym przebiegu trudno mi coś więcej powiedzieć. W każdym razie to moje 10 auto, i mam wrażenie najlepsze za w sumie niewielkie pieniądze ( stosunkowo).
~Andrzej
Sedan 1.4 i 16V 97KM 71kW
Silnik rewelacyjnie dobry (podobno pochodzi od Mazdy), dynamiczny i do 120 km/h cichy. (Silnik)
~mir
Hatchback 5d 1.6 i 16V 112KM 82kW
Automatyczna, naprawdę zmienia bez szarpnięć redukuję idealnie. W porównanio ze Sceniciem niebo a ziemia (Skrzynia biegów)
~arkota
Sedan 1.4 i 16V 97KM 71kW
kultura pracy bez zastrzeżeń,podobnie jak elastyczność - miłe zaskoczenie (Silnik)
~jesion2006@wp.pl
Sedan 1.4 i 16V 97KM 71kW
prowadzi sie dobrze , opony koreańskie są fatalne zwłaszcza na mokrej nawierzchni. (Układ jezdny)
~saar
Hatchback 5d 1.4 i 16V 97KM 71kW
trochę trzeba dokładnie przylożyć się do zmiany na wsteczny, ale reszta - bez zarzutu (Skrzynia biegów)
4,1
~Max
Hatchback 5d 1.5 CRDi 110KM 81kW
Rio użytkuję jako auto służbowe ale traktowane jak własne. Przy 100% jeździe miejskiej po Wrocławiu nie da się zejść poniżej 7l/100, najczęściej jest bliżej 7.5-8l/100 a latem przy włączonej klimie i w mega korkach Kianka wciągnęła nawet i 9l/100 (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~ris
Hatchback 5d 1.5 CRDi 110KM 81kW
kupując auto zwracałem uwagę na młody rocznik niezawodność i wyposażenie KIA jest bez konkurencyjna 10 poduszek,ESP,wszystkie szyby i lusterka elektryczne,klimatyzacja i super silnik 110 koni można czuć się bezpiecznie przy manewrach wyprzedzania ciągnie na każdym biegu
Dziennik kosztów dla Kia Rio II
6,7
7,3
6,4
~prz
Sedan 1.4 i 16V 97KM 71kW
Autko świetnie sie spisuje. Wrocilismy nim wlasnie z dluzszej trasy (3000km) i nie moge powiedziec na nie zlego slowa. Dwie niedoskonalosci jakie przychodza mi do glowy to: - nieco za słabe wyciszenie wnętrza (trzeba pogłaszać radio powyżej 100km/h) - bagażnik dźwięczy blachą przy zamykaniu (w przeciwieństwie do drzwi, które są fajnie wytłumione) Nie psuje to jednak w niczym ogólnego dobrego wrażenia.