Lista ocen Kia Rio II (134)

~Aycron
Sedan 1.5 CRDi 110KM 81kW
Trochę twardy- Amort. Gazowe. Hamulce Super 4 x tarczowe.Wogole nie czuć że to diesel. (Układ jezdny)
3,8
~Aycron
Sedan 1.5 CRDi 110KM 81kW
Za te pieniądze -dobre wyposażenie rozsądne spalanie, super osiągi, b.łądne nadwozie, b.duży bagażnik,-jedno czego nie mogę zrozumieć to nieufność do firmy KIA-Polacy są konserwatywni! A firma ma naprawdę wiele wspólnego z solidnością Japońską.
~marynarz
Hatchback 5d 1.4 i 16V 97KM 71kW
na poczatku czasami nie zawsze dobrze wchodzil bieg wsteczny (Skrzynia biegów)
~Leszek
Hatchback 5d 1.5 CRDi 110KM 81kW
Miałem kiedyś golfa 2 i myslałem ,ze mam dobry samochód.Teraz mam KIA RIO 2 i stwierdziłem,że Golf to beznadziejny złom nawet Golf 5 to lipa tandetnie wykonana z beznadziejnych materiałów.Fatalnie obliczone przełożenia wszystkich biegów.Kia jest niedoceniona ,bo my polacy widzimy tylko VW tym czasem jest ona o niebo lepiej wykonana pod każdym względem. (Silnik)
~sursum corda
Sedan 1.6 i 16V 112KM 82kW
dobre autko, wbrew opinii Koreańczyków auto udane.
~Rysiek
Hatchback 5d Facelifting 1.4 DOHC 97KM 71kW
Dobrze mi się nim jeździ . A co do tego ile pali to dokładnie nie wiem bo nie sprawdzałem poprostu leje do baku i jadę. Samochód nie jest aż tak paliwożerny.
~staszek
Sedan 1.4 i 16V 97KM 71kW
jestem bardzo zadowolony
~drago
Hatchback 5d 1.5 CRDi 110KM 81kW
Trzeba uważać na promocje i niestety dość długo czekałem na odbiór samochodu. (Stosunek jakość/cena)
~JK
Hatchback 5d 1.5 CRDi 110KM 81kW
Od początku użytkowania mam problemy z zawieszeniem. Auto ściąga na prawą stronę. Po kilukrotnych próbach - nici... Ponoć to wada opon, ale jakoś nie chce mi się wierzyć. To chyba wada serwisu... (Układ jezdny)
~jeglet@op.pl
Sedan 1.4 i 16V 97KM 71kW
nie wszystkie druty ogrzewające tylną szybę grzeją co powoduje niezbyt dobrą widoczność przy zamarzniętej lub mokrej tylnej szybie. (Bezawaryjność (drobiazgi))