Lista ocen Kia Shuma I 1.5 i 16V 88KM 65kW 1997-2001 (77) - Silnik

Na liście zabraknie 68 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mario_P
Hatchback 1.5 i 16V 88KM 65kW
Czasami zbyt głośny, moc maxymalna osiągana przy wysokich obrotach, za to elastyczność w jeździe miejskiej po W-wie jak najbardziej ok. Da się zarówno na 1 jak i na 5 bez problemu pojechać 60 km/h
~maciek
Hatchback 1.5 i 16V 88KM 65kW
bardzo elastyczny i nie zawodny. Bez żadnej naprawy przejechałem do dziś dnia 527000 km bezawaryjne. nigdy mnie nie zawódł. Nie berze oleju.Praktycznie nie do zdarcia
~tomek
Hatchback 1.5 i 16V 88KM 65kW
To chyba najwiekszy atut auta!!! Dobre przyspieszenie, elastycznosc. Dodatkowo auto niewiele pali w stosunku do mozliwosci przewozowych i masy. malutki minus- troche glosny.
~dwinnicki@op.pl
Hatchback 1.5 i 16V 88KM 65kW
Silnik pracuje bez zarzuty jednakze gdy nie zredukuje sie biegu na 4 przy predkosci 40-50 potrafi trzasc autem. Auto potrzebuje duzych obrotow.
~nor@t8.pl
Hatchback 1.5 i 16V 88KM 65kW
Silnik b. głośny przy 140km/h przy 180 juz nie mozna wytrzymać w środku najciekawiej jeździ się na bęzynie v-power i przy obrotach nie mniejszych niz 3000
~co by tu?
Hatchback 1.5 i 16V 88KM 65kW
Hmm, zmienilem z Poloneza, wiec w kazdej kategorii Shuma wygrywa;-). A serio - chwilowo ocena 4, bo mam dopiero od tygodnia. Elastycznosc w porzo.
~M.Kierepka
Hatchback 1.5 i 16V 88KM 65kW
Jestem bardzo zadowolony z silnika - zachowuje się wspaniale, ostatnio jednak ma problemy z zapłonem (jak bedę w serwisie to sprawdzą to)
~Paczuch
Hatchback 1.5 i 16V 88KM 65kW
Przez 5 lat wymieniałem tylko olej i raz uszczelkę głowicy. Troszkę brakuje mocy ale powyżej 3tyś obrotów nabiera chęci do życia.
~kris
Hatchback 1.5 i 16V 88KM 65kW
silnik elastyczny b dobry zwłaszcza w mieście na trasie trochę mu brakuje powyżej 130 głośny może przydał by się 6 bieg
~konik
Hatchback 1.5 i 16V 88KM 65kW
Silnik ok. Po dodaniu LPG trochę głośny, na dodatek często ma problemy ze zbyt szybkim odcięciem zapłonu. Ogólnie w porządku.