Lista ocen Kia Sportage III SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW 2010-2013 (17) - Ergonomia

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Puder
SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW
Oprócz typowo koreańskich patentów na włączanie tylnej wycieraczki (przekręcenie pokrętła na dźwigni) wymagających oderwania prawej ręki od kierownicy oraz fatalnie rozwiązanego sposobu przełączania wskazań komputera pokładowego (przyciski za kierownicą przy zegarach) do reszty nie można mieć zastrzeżeń. No może do wyprofilowania siedziska foteli przednich. Odnoszę wrażenie że się z nich zsuwam. Mogłyby też mieć lepsze trzymanie boczne.
~Benek
SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW
Wszystko rozmieszczone idealnie. Obsługa intuicyjna. Przyczepić się można do umieszczenia przycisku zmiany wyświetleń na komputerze, ale kto często bawi się komputerem? Regulacja siedzenia kierowcy we wszystkich możliwych płaszczyznach, w połączeniu z regulacja kierownicy pozwala na znalezienie optymalnej pozycji każdemu kierowcy. Nawet niskim kobitkom, które mają krótkie nózki.
~resolute
SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW
Wszystko na miejscu i obsługa podstawowych urządzeń pokładowych intuicyjna. Co do funcji radia i sterowania telefonem oraz polecenia głosowe to trzeba trochę poślęczeć nad instrukcją obsługi. Na razie jestem na tym etapie i nie wiele kumam ale miałem za mało czasu a to może nie jest wcale tak skomplikowane.
~Waldemar
SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW
Posiadam wersję z New York 800 i nawigacja Automapa. Navi chodzi bez problemu. Jedyny poważny minus ,który pojawił mi się obecnie to brak możliwości odbierania telefonów przyciskiem w kierownicy. Chodziło ok gdy miałem telefon z Win 5,0 teraz mam z Androidem i nie działa.
~automaniak
SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW
Wszystko pod ręką.Bez zbednych udziwnien.Jedynie przydalby sie wysowany schowek pod fotelami.Dla zwyklego smiertelnika jednak to wystarczy.Wygodny i szeroki podlokietnik z duzym schowkiem to zdecydowany plus.
~drel
SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW
wszystko pod reką.Intuicyjne sterowanie i bez zbednych rzeczy ktorych trzeba by sie uczyc albo szukac przyciskow po desce.Generalnie pozytywnie.
~venY
SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW
Mogło by być troszkę więcej schowkow typu na okulary pod kierownicą. Otwory na kubki są troszkę za duże kubek troszkę lata.
~Siara Siarzewski
SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW
Bez zastrzeżeń poza jednym badziewiem - guzikiem kompa pokładowego - ten co to wymyślił siedzi już w obozie pracy.
~Pieter
SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW
Bez zarzutu. Aczkolwiek materiały średniej jakości. Suchą ścierką nie do wyczyszczenia.
~Ron
SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW
Wszystko na swoim miejscu, a do tego, co nie na swoim miejscu szybko sie można przyzwyczaić.
Kia Sportage III SUV