Lista ocen Kia Sportage III SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW 2010-2013 (16) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lukas
SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW
Przestrzeń dla wszystkich 4 (czterech!) osób - zdecydowanie wystarczająca. Mam 190cm wzrostu, nie muszę odsuwać maksymalnie fotela kierowcy, więc z tyłu przestrzeni dla pasażera jest bardzo dużo. Bagażnik mógłby być większy; jest płytki przez pełnowymiarowe koło (17cali) schowane w dolnej części bagażnika. Gdyby kiedyś producent zdecydował się na dojazdówkę, albo zastosowanie run flatów, wówczas bagażnik byłby pojemny.
~resolute
SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW
Wystarczajaco dużo miejsca dla mnie [ 180 cm ] i pozostałych pasażerów. U mnie wersja cieżarowa więc i tak mogę zabrać 4 osoby a tyle ma nasza rodzinka i w zupełności wystarczy. Ktoś pisał że mało schowków, niech kupi Berlingo III, takie które właśnie sprzedałem zeby kupić KIA. W berlingo było naprawdę masa schowków ale niestety jakością i komfortem mocno odbiegało od opisywanego samochodu.
~drel
SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW
A tu bardzo mile zaskoczenie.Przestrzeni jest pod dostatkiem.Bardzo wygodna pozycja. Siedzi sie wyzej niz w osobowym.Miejsca duzo nad glowa i na nogi.Z tylu tez jest dosc swobodnie i nawet daleka podróz nie jest uciazliwa i daje duzo radosci.Czuje ze prowadzac to auto odpoczywam i nie wychodze z niego polamany ze zdrentwialymi nogami albo karkiem.
~Benek
SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW
W tej kategorii nie widziałem drugiego tak przestronnego auta w porównywalnym przedziale cenowym. Na tylnej kanapie miejsca bardzo dużo na nogi i nad łowami pasażerów. Z przodu osoby do 190 cm wzrostu nie będą narzekać (no chyba że mają szklany dach, który obniża wysokość kabiny o około 5 cm)
~Puder
SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW
Z przodu miejsca dużo. Z tyłu jeszcze nie siedziałem. Niestety dziwi mnie sposób ustawienia regulacji wysokości fotela kierowcy. Przy najbardziej obniżonym siedzisku mam zaledwie "3 palce" do sufitu, przy moim przeciętnym wzroście (180 cm) to kiespki wynik.
~Siara Siarzewski
SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW
Naprawdę tutaj szacuneczek - największy w środku wśród konkurencji - z przodu i z tyłu b. dużo meijsca. Bagażnik w porząku - w koło zapasowe pod podłogą wejdą całę zakupy lub połowa ekwipunku wakacyjnego
~automaniak
SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW
Wystarczajaca dla pasazerow na przednich fotelach jak i z tylu.Nawet wysokie osoby beda czuly sie tu swobodnie i komfortowo
~elele
SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW
Dla rodziny 2+2 jak najbardziej ok jeżeli chodzi o miejsce. Natomiast bagażnik malutki jak na tak nadmuchane auto
~Ron
SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW
Bez zastrzeżeń, martwi jedynie zbyt mała pojemność bagażnika, jednak można wiele rzeczy załadować pod podłogę.
~ala
SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW
Kierowca i pasażer z przodu nie mogą narzekać na brak miejsca. Jedynie trzem pasażerom z tyłu może być ciasno na szerokość.
Kia Sportage III SUV