Lista ocen Kia Sportage III SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW 2010-2013 (16) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~drel
SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW
Porownujac do innych SUV-ow wypada dosc korzystnie.Myslalem tez o innych np TOYOTA ale odnioslaem wrazenie ze jest ciezka i nie do konca podobala mi sie praca diesla.Szukalem czegos w miare prostego nieawaryjnego o atrakcyjnym wygladzie i czegos w czym bede sie dobrze czul.Super autko i godny polecenia to BMW X5 ale to inna pólka i inna cena.Prawda jest taka ze duzo placi sie za znaczek.Polacy ukierunkowani sa glownie na AUDI i VOLKSWAGENA...
~Puder
SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW
Po zakupie wpadł mi w ręce test porównawawczy 16 SUV-ów. KIA Sportage zajęła 3 miejsce po Audi i BMW. To doskonały wynik i całkowicie uzasadniony sukces. Rozważając zakup auta zastanawiałem się nad Dacią, która kusi ceną - niestety braki w wyposażeniu tego autka są na tyle duże, że wolałem zaciągnąc kredyt by dopłacić do mojej fajniutkiej nowej Kijanki.
~Ron
SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW
Za moje auto 1.7 CRDI wersja M Limited, po rabacie zawodowym, wyprzedaży rocznika i odliczeniu niepełnego VATu zapłaciłem ok 70 tys zł. Myślę, że to bardzo dobra cena do jakości. Za 70 tys ciężko kupić coś nowego, z takim wyposażeniem, i o takich gabarytach. Za cenę katalogową bym chyba nie kupił...
~Siara Siarzewski
SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW
Mam wersję L w metaliku z grzanymi fotelami - cennikowo 95tysi - PRZEGIĘCIE. Kupiłem ze skumulowanymi rabatami (leasing, dealer, wyprzedaż rocznika) - 77 - to jest max cena w tym wypasie za to auto - wszystko więcej jest przepłaceniem.
~Benek
SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW
Bardzo dobrze wyposażone auto, o dopracowanej konstrukcji, kilku wadach , które usunięto w ramach gwarancji. Jestem bardzo zadowolony w tego samochodu, podobnie jak wiele innych osób, które jeśli już zmieniają Sportage to na Sorento.
~venY
SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW
Myślę że sportage jest bardzo solidnym samochodem. Oczywiście plastiki nie są najlepszej jakości klamki plastikowe udające Aluminium ale gdzieś te oszczędności muszą być, polecam wersje dobrze wyposażone
~automaniak
SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW
Trzyma swoja cene i mysle ze spadek ceny bedzie podobny jak mial volkswagen za czasow swojej swietnosci bo kia dosc mocno wkroczyla na nasze drogi a ludzie doceniaja ja za jakosc sylwetke i koszty utrzymania.
~resolute
SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW
W tej cenie samochodu z tą prezencją i wyposażeniem raczej nie znajdziemy. Mozna szukać za 30-40% wyższą cene u konkurencji ale po co przepłacać. Czas zweryfikuje oczywiście opłacalność tego zakupu.
~Darek
SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW
Za 96 tys PLN tak wyposażonego SUV-a nie kupi sie na rynku nowych aut chyba że Dacię. He he. Żart z ta Dacią. W moim brakuje tylko nawigacji wbudowanej i dachu otwieranego.
Dziennik kosztów dla Kia Sportage III SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW
5,7
~Pieter
SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW
Auto najtańsze w swoim segmencie. Niestety cena jest odzwierciedleniem jakości. Auto FABRYCZNIE tragicznie spasowane, wygląda jakby było powypadkowe.
Kia Sportage III SUV