Lista ocen Kia Sportage III SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW 2010-2013 (17) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~drel
SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW
klima dwustrefowa jest calkowicie wystarczajaca.W zimie bardzo dobrze grzeje wnetrze i nie zauwarzylem zeby parowaly szyby albo cos bylo nie tak.W lecie przyjemny chlodek rowniez czuc w calym autku i co dla mnie bardzo wazne nie wentylator halasliwy jak to bywalo w moim poprzednim aucie.
~Benek
SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW
Klimatyzacja dwustrefowa działa bardzo wydajnie, a dodatkowo w zimie przy włączeniu ogrzewania przedniej szyby uruchamiana jest dodatkowa elektryczna nagrzewnica (tylko w dieslach), która nagrzewa auto prawie tak szybko jak Webasto. Przydają się także podgrzewane fotele przednie jak i na tylnej kanapie.
~resolute
SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW
Krótko.... Rewelacja,... szybko się nagrzewa, wieje tam gdzie ja chcę, bardzo dobrze rozwiązane sterowanie nawiewami. Np w Hondzie Accord i innych podobnych zauważyłem że nie można ustawić indywidualnie nawiewów na poszczególne partie kratek a w Kia jest klawisz do każdej funkcji oddzielnie
~Puder
SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW
Jestem bardzo mile zaskoczony szybkim nagrzewaniem się wnętrza i skutecznością klimatyzacji podczas porannego odszraniania szyb. Póki co w 3 kolejne poranki wystarczyło włączyć odmrażanie przedniej szyby by bez jej skrobania pozbyć się lodu z jej powierzchni w czasie 2-3 minut.
~automaniak
SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW
W zimie dosc szybko sie nagrzewa wiec nie ma problemu ze skrobaniem.W porownaniu z audi z ktorej sie przesiadlem musialem przejechać ok 5 km zeby miec ten sam efekt co w kia po 3 min na wolnych obrotach.Klima dwustrefowa wygodna i praktyczna
~lukas
SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW
Auto odebrałem już po tych największych mrozach (-20st.), a jeszcze nie ma sezonu letniego z wysokimi temperaturami. Nie spodziewam się jakichś problemów, dwustrefowa klima, podgrzewane siedzenia (wszystkie) - jest OK
~Siara Siarzewski
SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW
Fajnie chłodzi, klimatronik super trzyma temperaturę, w zimę jak na diesla w miarę szybko się nagrzewa. Brak jednego - nawiewów na tył - za 100 tysiaków wstyd (w polifcie chyba już są).
~Desto
SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW
Dobrze, chociaż wypada część od nadmuchu powietrza na nogi pasażerów. Badziewny plastikowy nadmuch montowany \"na wcisk\"
~Darek
SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW
klima automatyczna bez zastrzeżeń, w zimie nagrzewa się dość szybko.
~Robert
SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW
Właściwie nie ma się do czego przyczepić.
Kia Sportage III SUV