Lista ocen Kia Sportage III SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW 2010-2013 (20) - Widoczność

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lukas
SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW
Największy mankament auta - widoczność. Świetny wygląd zewnętrzny zwyciężył w konfrontacji z walorem widoczności. Okna są małe, przy rozglądaniu się podczas włączania się do ruchu (duże miasto), nie wszystko można dobrze ocenić. Przy cofaniu nie ma problemów - mam opcję z kamerą cofania (świetny patent-pojawia się w lusterku wstecznym!); na początku trudno się \'oswoić\' z cofaniem wyłącznie przy użyciu kamerki (wzrok ucieka do bocznych...
~Ron
SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW
Widoczność to słaba strona tego modelu, każdy kto wsiądzie pierwszy raz twierdzi, że czuje się jak w czołgu. Widocznośc do tyłu słaba, przeszkadzają szerokie słupki boczne z przodu, trzeba się nieraz lekko wychylić, szczególnie przy skręcie na skrzyżowaniu albo na łukach drogi.Czujniki cofania z tyłu niezbędne, jak równiez kamera cofania potrzebna. Czujniki cofania z przodu również by się przydały, nie widać początku samochodu.
~resolute
SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW
No tu niestety linia nadwozia spowodowała widoczność zbliżoną do tej z T-34. Do przodu i na boki nienajgorzej, z tyłu jak w busie blaszaku ale mi to nie przeszkadza bo ostatnie kilka lat uzywałem Vivaro w pracy i nie robi to na mnie złego wrażenia. Kobiety majace problemy z parkowaniem normalnych samochodów [ np. moja zona ] raczej niech nie zasiadaja za kierownicą tego auta.
~Puder
SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW
Do przodu na boki i do tyłu idealnie. Lusterka wielkie jak w TIR ach. Kamera cofania doskonale ułatwia parkowanie tyłem. Nie wyobrażam sobie tego manewru bez niej. Niestety ulokowanie świateł cofania wysoko na klapie powoduje, że w nocy za autem jest ciemno i kamera na niewiele się zdaje.
~drel
SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW
tu mogloby byc ciutke lepiej.Trzeba troche sie przestawic.Wczesniej jezdzilem astrą i tam poprostu przy cofaniu glowa szla do tylu a w KIA lusterka ,kamera cofania i czujnki.Kwestia przyzwyczajenia.Potezne slupki tez moga troche utrudniac na poczatku pózniej jest juz tylko lepiej.
~automaniak
SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW
Z przodu jak i z tylu wystarczajaco miejsca.Gdy przesiadam sie do oktavii czuje sie wcisniety szczegolnie z tylu dlatego Sportage jest moim ulubionym samochodem.Siedzi sie dosc wysoko co przeklada sie na widocznosc i ulatwia poruszcanie sie w zatloczonych miastsch
~Benek
SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW
Jak wszyscy inni narzekać mogę na widoczność do tyłu przez szybę w klapie bagażnika. Ale przecież jeździ się do przodu :), a w tym kierunku i na boki widoczność jest bardzo dobra. Poza tym cofanie ułatwia kamera cofania i bardzo duże lusterka zewnętrzne.
~venY
SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW
Lusterka są duże mała szyba tylna w niczym nie przeszkadza, chyba że ktoś jest ze starej szkoły gdzie łapie za główek i cofa patrząc w tył może mieć problem.
~Siara Siarzewski
SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW
Wielkie słupki z przodu - trzeba uważać, do tyłu beznadzieja - czujniki cofania i lustra wsteczne jako rekompensata. Ale ogólnie w porządku.
~lukasz
SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW
do przodu jest niezle , natomiast do tylu - jak w malym wozie pancernym , doslownie nic nie widac , gdyby nie kamera cofania byloby ciezko
Kia Sportage III SUV