Lista ocen Łada (818)

~Ładak
Łada Samara
2109 1.5 75KM 55kW
Solidne, niezawodne ruskie auto o wbrew pozorom niezłej mocy! Na razie mój rekord prędkości będąc na full zapakowanym (też dosłownie, obciążenie z pasażerami około 350-400kg) to 165km/h. Ale prędkość 140km/h jest tu całkowice normalna. Optymalne spalanie między 100-120km/h!
2,5
~Nieszczęsny były właściciel Łady 110, Stefan
Łada 110
110 Sedan 1.5 77KM 57kW
Moje komentarze dotyczą samochodu Łada 110 8v, nie było go w opisie, nie jest to opis Łady 112! ------------------------------------------ Gdybym podliczył koszt wszystkich napraw to kupiłbym za te pieniądze drugi taki samochód. To jest śmieć na kółkach. Nigdy bym tego ponownie nei kupił. Do dzisiaj mam koszmarne sny. Cieszę się, że opchnąłem tego grata. Zdecydowanie nie polecam!!!
3,6
~Kemot
2131 1.7 i 81KM 60kW
Auto toporne, nie bulwarówka, ale chodzi bez kłopotów najmniejszych, kupiłem pokolizyjny z przebiegiem minimalnym, i zainwestowałem odrazu w wyciszenie wnętrza bo w standardzie jest słabo. Klimatyzacja działa fajnie ma regulacje wydajności, auto dzielne w terenie, na asfalcie przeciętne, aczkolwiek prowadzi się pewnie. Jest to moja druga Niva, poprzednia 1.7i bez wspomagania, służyła niezawodnie kilka 9lat, psuła się normalnie ale naprawy były...
~Artur
Łada Kalina
Hatchback 1.6i 81KM 60kW
Świetne autko, małe zwinne wszędzie wjedzie, prezentuje się dobrze, wysokie zawieszenie przypomina trochę 4x4. Nigdy nie miałem z nim większych problemów a 2 tygodnie temu wpadło 300 000 km. Oczywiście samochodzik mam od nowości!
3,6
~8szymon8
Łada Samara
2109 1.3 64KM 47kW
Ja to autko oceniam dobrze. Było to pierwsze moje auto i jak na nowicjusza za kółkiem cieszyłem się z Łady Samary. Auto bez elektronicznych wspomagaczy wiec kierowca i auto i nic więcej w ekstremalnych sytuacjach. Pozwala się wiele nauczyć więc polecam jak na pierwszy samochód mimo tego że urodziwy nie jest! ;)
3,4
~MrHunter
2131 1.6 76KM 56kW
za niewielkie pieniądze można nabyć samochód o prawdziwych własnościach terenowych
3,5
~fakir
Łada 2105
2105 Sedan 1.5 75KM 55kW
Ogolnie Lada jest niezlym autem mi dalo wiele radosci mialem ja 6 lat i moge narzekac na korozje i kilka drobnostek,ale dla tych ktorzy maja troche umiejetnosci meczanicznych oraz garaz,polecam,dopieszczona lada i zadbana poddzieczy sie napewno i prezentuje sie super napewno lepiej niz polonez
3,8
~ememen@op.pl
Łada OKA II
Hatchback 0.75 35KM 26kW
Fura tania, kółka sie kręcą, cena malucha a jeździ sie jak cinquecento. Autko nie jest za ładne ale za to w miąrę sprawnie porusza się po mieście. W sumie to godne polecenia. Ja mam je po blacherce więc póki co rdzy nie widać. Teraz jest czerwiec a zima/wiosną chciałbym je sprzedać. Jeśli jest ktoś zainteresowany to zapraszam. Cena ok 2000 do uzgodnienia oczywiście.
1,7
~Wojtek
2131 1.6 76KM 56kW
Kupa złomu!!!!!!!!!!!!!! Miałem w życiu kilkanaście samochodów , ale żaden mnie nie kosztował tyle nerwów. Najchętniej to bym go zzrzucił w przepaść (niech stracę). Co z tego ,że części są tanie (tandetne) skoro non stop trzeba je wymieniać. Przez 4 lata posiadania tego samochodu miałem niejedną okazję aby sie przekonać jak toporny, siermiężny i tandetny jest to produkt.Wymieniona blacharka po 2 latach zaczyna gnić (oryginalne ruskie...
~winiacz
Łada 2107
2107 Sedan 1.5 72KM 53kW
idealny samochod dla mlodych ludzi. przy spokojnej jezdzie nie pali duzo. miejsca bardzo duzo jak za ta cene. przyczepic sie mozna do blachy tylko bo zaczyna sie powoli sypac ale to chyba normalne dla samochodu w tym wieku a blacha w ladzie jest duzo lepsza niz np. w polonezie - widywalem polonezy z takimi dziurami w drzwiach ze mozna bylo przez nie drzwi otwierac:)