Lista ocen Łada (818)

~Piotr
Łada 2106
2106 Sedan 1.5 75KM 55kW
W poruwnaniu z fiatem czy polonezem bajka, naprawde mile wspominam.
~SVENSON
Łada Niva
2131 1.6 76KM 56kW
Ruscy zrobili ponadczasowy ,produkowany cały czas od lat 70 , bez wiekszych modernizacji ,znakomity samochód terenowy . Prawie radzi sobie ze wszystkim , wielokrotnie zostawiajac w tyle inne nowsze konstrukcje .
~CzuM(sfirusss-82@tlen.pl)
2109 1.5 75KM 55kW
Silniczek w Łajdaczce jest niezły jak na taką klase,małozawodny a jak ktoś potrafi ustawić odp skład i dawke paliwa i wstawi sportowy tłumik z wolnym przepustem(tylko końcowy tłumik) to nawet Lanos 1,6 zostaje(mimo równego kierowcy) Głośno sie robi wtedy - ale cos kosztem czegoś... ogółem to złego słowa nie powiem mimo że mi jeden zawór klepie lekko ale przyzwyczaiłem sie. (Silnik)
3,8
~RW
2109 1.5 75KM 55kW
Jest to calkiem dobry samochod na polskie warunki drogowe i klimatyczne, trwaly, dosyc ekonomiczny a jednoczesnie zapewniajacy minimum komfortu, ja zaliczylem swoim autem Szwajcarie, zachodnie Niemcy; Holandie; Belgie, i mimo takiego przebiegu nie wahalbym sie powtorzyc tych wyczynow, po prostu samochod nigdy nie zawiodl mnie na trasie, inna sprawa ze jest to autko z minionej epoki wiec zawsze mozna cos zdrutowac, polaczyc na krotko,...
~mmj_2004
Łada Niva
2131 1.9 D 78KM 57kW
KUP JAKO DRUGIE AUTO W DOMU,LUB JEŚLI POTRZEBUJESZ DO CIĘŻKIEJ ROBOTY. POLECAM ZIELONE NIVY 1,9 D Z NIEMIEC.
~Shogun
2109 1.3 64KM 47kW
samochód bardzo dobry, niedoceniany!!! miałem golfa I, II, kadetta, ascone, itp i wszystkie padły po ok 4 mieś! Łada ma na budziku 18 tyś pod moją włądzą i nic :) jak rozleci się to kupie następną ale to chyba jest niemożliwe!!!!! Gorąco polecam tan samochód
~carghool
2109 1.5 75KM 55kW
ze wszystkich aut jakimi jezdzilem (Matiz, Peugeot406, Mondeo, C5, Omega) - SAMARĄ JEŹDZIŁO MI SIĘ NAJLEPIEJ. i nie zmianią tego oczywiste niedogodnosci, takie jak toporne wykonczenie, drobne usterki, archaiczny wyglad itd. jesli by stworzyc kryterium ´wrazenia z jazdy´ samara jest absolutnym numerem jeden - poreczna, wytrzymala, szybka. swietne czucie drogi, swietna widocznosc.
3,6
~Ballon
2109 1.5 75KM 55kW
Przy zakupie samary od razu zaopatrz się w zestaw narzędzi. jeżeli nie masz pojęcia o mechanice - zapomnij o zakupie chyba ze masz znajomego mechanika. albo kup sobie dobry rower w tej cenie bo w tym roczniku inne blaszaki kosztuja 2X więcej
3,1
~sakramakra
2109 1.3 64KM 47kW
Auto wymaga cierpliwości szczególnie drobiazgi i elektyrka, wytrzymałoś karoserii fatalna. Mocne strony to silnik (wytrzymały i niezawodny). Auto dla majsterkowiczów części są tanie, poważne awarie nie są częste.
~Krzysztof
2109 1.5 75KM 55kW
Spoko. Fajne przyśpieszenia jak na taką moc. Jedyny problem był z cieknącym olejem przez... miernik ciśnienia oleju. Po zastąpieniu go śrubą - nic nie cieknie ;-) Silnik wysokoobrotowy. (Silnik)