Lista ocen Łada (818)

3,5
~ja
2109 1.5 75KM 55kW
za taka cene (1000-2500) a nawet i mniej to idealny wybor.polecam dla mlodych kierowcow.wyciszenie w porownaniu np do malucha, czy cieniasa to niebo a ziemia. pzesiadlem sie teraz na alfe 156 jtd 1.9 no i wiadomo ze takiego auta do samary nie ma po co porownywac.
2,8
~m.raczkiewicz
2109 1.3 64KM 47kW
NIGDY WIĘcej ŁADY !!!!!!!! Sprzedam ją A jak nie sprzedam to podpalę.Była kupiona z przebiegiem (na liczniku) ok 60 tys.W ciągu 5 lat przejechałem ok 50 tys. i wydałem na jej remonty ok 7 tys zł !!!!!!!. (łącznie z malowaniem)Zawsze się wydawało że jeszcze tylko się to naprawi i już bedzie dobrze ( jaki ja byłem naiwny) O rdzy nie wpomnę bo zabrakłoby miejca na opisanie.Nie słyszałem żeby jakikolwiek samochód był bardzej awaryjny od mojego.
~Wiooreck
Łada 2107
2107 Sedan 1.5 72KM 53kW
Samochodem jeżdżę razem z tatą, w rodzinie mamy go od 10 lat (samochód skończy 18 w sierpniu). Nie było remontu choć przejechała już ponad 200000 km, nadal jest czym przycisnąć na trasie, a na benzynie ze świateł nie ma szans żaden polonez. Bokami fajnie po zakrętach wywija :)). Nie ma lepszego samochodu od łady...
~tomba- łada impreza 1.3
2109 1.3 64KM 47kW
miałem ją sprzedawać, ale sie rozmysliłem gdzie ja za taka cene kupie lepszy, sentyment juz mam do niej, na wiosnę remont sie trzsnie i bede jezdził jeszcze, i welurowa tapicerka bedzie juz materiał prawie mam
~Ratownik
Łada 2107
2107 Sedan 1.5 72KM 53kW
jak dla młodego kierowcy to jest bardzo dobre auto ja swoja bez problemu na 2 biegu osiam 60km/h bez duszenia na 3 niegu pod 90km/h no i dalej tez ładnie idzie ostatnio tzn wczoraj jechałem 150km/h ale do takiej predkosci trzeba rozbujac ja na 4 do ok 120km/h no i dalej juz leci
~Samary-tanin
2109 1.3 64KM 47kW
Bardzo tanie w zakupie. Złodzieje nie ruszą. szef nie zazdrości, a może dać nawet z litości podwyżkę. Trudno popsuć. Wiozłem 20m2 terakoty i 6 worków cementu, nawet nie jęknęła. Dla tych co nie wiedzą to mała ciekawostka. Samarę zaprojektowała dla Rosjan firma Porsche biorąc pod uwagę rosyjskie warunki drogowe i przeznaczenie.
~paczek_z_rzeszowa
Łada 2103
2103 Sedan 1.5 72KM 53kW
Jak na te lata Łada jezdzi bardzo dobrze. To mój samochód uzytkowy i nigdy mnie nie zawiodła. Objezdziła całe wojewódstwo, słowacje i zawsze sama wróciła do domu. W ładzie trzeba uwarzać na rdze. Dopóki sie pilnuje to nic sie nie dzieje, ale wystarczy odrobina nieuwagi i zacznie rdzewieć.
~Athelon
2109 1.5 75KM 55kW
Auto dla majsterkowiczów Bo innaczej raczej nei polecam !! :)
3,2
~Marcin H
Łada Niva
2131 1.7 79KM 58kW
No cóż dobry samochód do terenu jak na swoją cene. Jazda nim w mieście to porażka
Dziennik kosztów dla Łada
15,4
16,9
2,9
~lkljljlkjlk
Łada 2105
2105 Sedan 1.3 64KM 47kW
Auto jak na model z tamtych lat da sie lubiec. Jak mowia gniotsa nie lamiotsa.Jest toporne ale i solidne i raczej niezawodne a jesli juz nawali wtedy latwo mozna go naprawic.