Lista ocen Łada Samara (325)

3,7
~Lukaski
2109 1.3 64KM 47kW
Mam sentyment do tego auta. Uciążliwe, ale trwałe i sporo się przy nim nauczyłem. Nie jest nowoczesne, ani wypasione, za to wgnieceń się nie boi, nie straszne mu dziury w drodze, wszędzie się wciśnie i przejedzie niemal każdą przeszkodę. Do celu dzielnie przewiozło już wiele tyłków i przedmiotów. Z wyjątkiem jednego razu to przeważnie Samara musiała wyciągać innych z opresji. Najpoważniejszy 'czasowy' mankament to blacha. Niestety bez...
~Piotrek
2109 1.3 64KM 47kW
Ogólnie jestem zadowolony z samochodu. 2 lata temu pojechałem nim do Francji (ponad 5500 km) i żadnych problemów nie miałem. W tym roku (auto ma już prawie 18 lat) byłem nim w Niemczech (2500 km) i Chorwacji (3000 km) i podobnie, jechał jak należy. Zmienię auto, gdy będzie chciał mieć samochód wygodniejszy, bo poza tym to nie mam do tego żadnej motywacji.
~memed
2109 1.5 75KM 55kW
Autko ma chyba najtańsze części na rynku. tańsze niż do polpneza czy malucha, a przy tym ma od tego pierwszego dużo lepsze osiągi pod każdym względem! polecam jako pierwsze auto dla młodego kierowcy. Wadą podatawową są marne blachy w tych samochodach.
3,4
~OWP1 gnysiu1@gazeta.pl - można pisać jak ktoś ma jakieś pytania
2109 1.5 75KM 55kW
Zrywny silnik małe koszty paliwa i części, ale można się pochlastać gdy to znowu urwała się korbka od szyby złamał jakiś plastik we wnętrzu, coś buczy, coś znowu trzeszczy,/... aaaa!! To trzeba zakceptowac i uswiadomić sobie że za tą cene można mieć tylko Maluszka, a to znacznie większa porażka!
~intruder2600
2109 1.3 64KM 47kW
Ogolnie auto ma drobne mankamety z drobiazgami, nie nalezy do ekonomicznych wiec bez gazu nie ma co kupowac (ja nie mam gazu) za to nie zdarzy sie powazna awaria mechaniczna, tego jestem pewien. Dodatkowym aututem jest ze auto jest toporne ale nie do zdarcia i wbrew pozorom bardzo bezpieczne - mialem stluczke przy 70 km/h nie mialem zapietych pasow i kompletnie nic mi sie nie stalo a Lada miala do wymiany jedynie przednie lampy i plastikowa...
~Maciek
2109 1.3 64KM 47kW
Za ta cene rewelacja !! szczegolnie polecam mlodym osobom ktore chca sie troszke wyszalec ! auto tanie w eksploatacji , wytrzymale, wygodne, niezawodne ! mankamentem moze byc blacha, pomimo iz mocna i odporna na uszkodzenia to jednak slabo zabezpieczona przed korozja. autko w wieku 8-9 lat zaczyna pokazywac korozje.
~shajdasz@poczta.onet.pl
2109 1.3 64KM 47kW
Do pozytywnych cech zaliczyć należy doskonałe zabezpieczenie antykorozyjne 89 r Widać rdze tylko trochę na tylnj klapie Nie trzeba mówić jak wyglądają Polonezy z tego rocznika bo bez remontu by ich nie było ŁAda lepiej sie prezentuje w kwestii antykorozji niż niejeden Opel Kadett Tragiczna jest jakość wykonia i elektryka. Ładą jeździ się o wiele lepiej niż Polonezem. Nigdy bym się nie zamienił.
4,1
~Terminator® (strefa217@poczta.onet.pl)
2109 1.5 75KM 55kW
Z calym szacunkiem moge polecic ten samocho innym. Jest to wyrob tani przy zakupie, tani w utrzymaniu. Wnetrze mogloby byc wykonczone lepiej, ale silnik jest super. Dziala bardzo dobrze i niewiele kosztuje wyzywienie tego auta. Mniejsze pojemnosci sa ciutek za slabe, ale 1500, czy chodzby 1500 na wtrysku to godne polecenia jednostki napedowe.
3,6
~fredek
2109 1.3 64KM 47kW
Mimo wszystko bardzo pozytywne auto. Tanie , Tanie czesci a bezpieczniejsze niz maluch. I chyba troche lepsze niz polonez czy Skoda.
~Ładak
2109 1.5 75KM 55kW
Solidne, niezawodne ruskie auto o wbrew pozorom niezłej mocy! Na razie mój rekord prędkości będąc na full zapakowanym (też dosłownie, obciążenie z pasażerami około 350-400kg) to 165km/h. Ale prędkość 140km/h jest tu całkowice normalna. Optymalne spalanie między 100-120km/h!