Lista ocen Łada Samara (325)

3,7
~zbyszek-
2109 1.5 75KM 55kW
jeśli chodzi o moje auto daleko mu do stanu sprzed mn.10 lat, to i tak nie żałuje uwczesnego zakupu
3,2
~map@alpha.uwb.edu.pl
2109 1.5 75KM 55kW
Dość dobry silnik, nie najgorsze osiągi, ale bardzo duża awaryjność. Zanim szprzedałem swoje auto (dwa mies. temu) psuło mi się praktycznie co dwa tygodnie. Ostatnio niedomagało zasilanie (zasyfiony bak paliwa, niewydolna pompa i rozregulowujący się gaźnik).
3,4
~El Habanero habana@interia.pl
2109 1.3 64KM 47kW
Generalnie wytrzymałe auto dla osoby która chce wozić cegły i deski na budowę albo jakiś towar na targ. Zero wygód. Trzeba przyznać że siedzenia są bardzo wygodne. Silnik ma niezłe kopyto i nie ma się czego wstydzić (zaprojektowany przez Porsche). Tylna klapa przyjmuje na siebie wszelkie błoto z jezdni i jest stale brudna. Auto dobrze się prowadzi, trzyma się drogi i nie wypada z zakrętów.
3,2
~dariusz.strzelecki@power.alstom.com
2109 1.5 75KM 55kW
samochód technicznie nie ustępuje innym,pojemny,b.dobre swiatla dlugie, niemodna sylwetka b.slabe wykonczenie wnetrza kabiny
~Marek
2109 1.3 64KM 47kW
Po 120 tys. remont kapitalny silnika. Bieże 1l oleju na 400-500 km. Nie pomogła wymiana pierścieni. Przechodzony silnik zbyt słaby. (Silnik)
2,9
~Towarzysz.M
2109 1.5 75KM 55kW
jezdzilem ruska wersja Lady 21099 z przez pol roku poniewaz pracuje w Rosji. Mój pierwszy samochód słuzbowy odstalem go gdy miał 10000 km (z 2004 r). Ludzie masakra .... raz jadac w deszczu odpadly mi wycieraczki, zawsze którys zamek od drzwi nie dzialal czasami wszystkie (auto z centralnym zamkiem) czasami wchodzilem przez bagaznik... ale co tam. Odpalanie nawet zima (-30) calkiem dobre tylko czasami rozrusznik sie zawieszał ale to nie... (Silnik)
~aero
2109 1.3 64KM 47kW
Wszyscy się dziwią że tyle przymnie przezyła i nadal jeździ...
4,1
~jacek
2109 1.5 75KM 55kW
dla mnie rewelacja, żadnych napraw, po 240tys km bierze 0,8l oleju na 10tys km, (Silnik)
~Blacky
2109 1.5 75KM 55kW
dobre auto dla poczatkujacych kierowcow, ktorzy uwazaja ze Maluch dla nich zamaly
3,6
~dunaj
2109 1.5 75KM 55kW
dosc zrywny,ale samochod nie jest do porownania z innymi na przyspieszenie.trzeba sie troche nameczyc (Silnik)