Lista ocen Lancia Dedra (37) - Ergonomia

Na liście zabraknie 69 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~<>
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
Bez zarzutu wszystko pod ręką nie ma pstryków prawie wszystko mamy w manetkach przy kierownicy, schowek duży i pakowny, popielniczki tak umieszczona ze pasażerowie i kierowca mają je w zasięgu ręki nie trzeba sie rozpraszać żeby do nich trafić. Z tyłu bardzo dużo miejsca nawet jak kierowca cofnie do końca siedzenie nie szczególnie to przeszkadza pasażerowi siedzącemu za nim, podłokietniki są zarówno z przodu jak i z tyłu.
~Rafał (Piszczyk)
Sedan 1.8 i 90KM 66kW
jak na mnie za blisko peday a za daleko do kierownicy - pomogła zmiana kierownicy na model z Delty (jest bliżej do kierowcy) daleko do radia dlaczego włącznik przeciwmgielnych przód w tunelu pod ręcznym? a tyłu w przełączniku kierownicy? ZAMIENIĆ powinni... dobrze się siedzi (wczoraj 17 godzin non-stop za kółkiem)
~MARMUR
Sedan 2.0 i Turbo 165KM 121kW
Nie wiem jak u innych ale moja sporo pali.Jak po miescie wkrecalem to i 20l spalila min 18.Na trasie nie bylo roznicy moze o 1-2l to i tak duzo jak na 2litrowy motor.Beta 2.5l 24v tyle pali a lepiej sie odpycha.To tylko dlatego ze tak naprawde to auto jezdzi od 3000-6000 obr.
~zlociutki01
Sedan 2.0 HF Integrale 4WD 169KM 124kW
Skomplikowane, zbyt rozbudowane przełączniki pod kierownicą, wymagają przyzwyczajenia, Przyciski uruchamiające różne funkcje umieszczone w dziwnych miejscach, np. włącznik świateł przeciwmgielnych między fotelami.
~Grzesiek
Sedan 2.0 i 113KM 83kW
BARDZO wygodne siedzenia,podłokietnik,regulowane podświetlenie tablicy,dużo miejsca na nogi kierowcy i pasażerów i wiele innych sprawia że jest to najbardziej ergonomiczny samochód jakim jeździłem.
~piotradamczyk5@o2.pl
Sedan 2.0 i 113KM 83kW
Dla mnie rewelacja wszystko pod ręką poza otwieraniem wlewu paliwa (dosyć częste:D )i bagażnika no chyba że jedzie pasażer to problem z głowy:)
~Stach
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
Mimo, że nie najnowsza to jednak konstrukcja wnętrza zapewnia wygodę. Wszystkie kontrolki widoczne, najczęściej używane przełączniki są przy kierownicy.
~Vols
Kombi 1.8 GT 16V 131KM 96kW
Wszystko na swoim miejscu. Obsługa nawiewu i klimatyzacji jest intuicyjna. Poza tym świetnie się prezentuje ;).
~moskito
Sedan 2.0 i 113KM 83kW
Wszystko na miejscu i w zasięgu ręki, podoba mi sie rozmieszczenie głównych funkcji w manetkach przy kierownicy.
~użytkownik dedry
Sedan 1.6 LE 90KM 66kW
Bardzo przeciętna, jeśli chodzi o jakość materiałów- plastiki dobre, ale tapicerka siedzeń (zamsz) i wykładziny bardzo kiepskie.