Lista ocen Lancia Dedra (36) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 70 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lanciomaniak
Kombi 1.8 101KM 74kW
Sprawdziłem go za 1000 euro+opłaty (ok.3,5 tys trochę zaniżona faktura zakupu)+ubezpieczenie 600zł(zniżki 60%)+instalacja gazowa 2 tys. Razem 10,5 tysiąca za niezły samochodzik w niezłym stanie i z małym przebiegiem jak na 10 lat. Miałem do wyboru kupić ciasnego cienkiego w Polsce za 10 tys. lub coś takiego, bez zastanowienia wybrałem. I kto mówi że ludzie sprawadzają wraki, kierowałem się czystą ekonomią, (Złośliwe artykuły w prasie ludzi z...
~niestety były właściciel padł silnik z mojej winy
Kombi 1.6 90KM 66kW
bardzo fajne i ekonomiczne ciężka noga silnik często na max autostrad , często przyczepka ciągnięta i było ok. Jedna bardzo ważna rada trzeba dbać o auto ( wymieniać płyny i usuwac tanie i drobne usterki) a zaoszczędzimy na poważnych naprawch i najaważniejsze posłuży długo zaletą ocynkowane zero rdzy niestety rozstałem się z nim w tym roku padł silnik z mojej winy nie wymieniony pasek rozrządu zakupione przy 130 tyś nie ruszany rorząd i...
~Cytra
Sedan 2.0 i 113KM 83kW
Jeśli przeczytałeś/aś powyższe komentarz jest już zbędny. Zaznaczam, że poównałem ten model do marek o podobnej klasie i podobnych rocznikach, choć niejedno nowe auto może pozazdrościć wyposażenia. No chyba,że stać Cię na Coś za naprawdę duże pieniądze, ale jeśli tak by było, nie wchodziłbyś na tą stronę. Pozdrawiam innych sdzczęśliwych użytkowników tych samochodów.
~miszax123
Sedan 2.0 i Turbo 165KM 121kW
Auto ogólnie bezproblemowe i zaskakujące niejednego użytkownika dróg, tanie w zakupie a koszty eksploatacj porównywalne z autami niemieckimi - wbrew obiegowej opinii bardzo dobre wykonanie. Co do stosunku jakość/cena w tych pieniądzach nie kupi się tak sprawnego autka. Szkoda że, tak niedoceniane
~MARMUR
Sedan 2.0 i Turbo 165KM 121kW
Auto w zakupie tanie,komfort ok,przyspieszenie jak na takie duze auto (8sek) to tez nie jest zle.Szkoda ze czesci takie drogie,moglo by mniej palic,calibra 150km mniej pali a niewiele gorzej sie pcha:lepsza skrzynia-szybciej biegi wchodza!!! no i dluzsze sa.Tak by nie miala wogole szans:)
~T&J
Sedan 1.6 LE 90KM 66kW
za takie pieniadze nie ma nic lepszego , czesci w brud jak przynajmniej nie czekam 2 tygodnie jak niektórzy - tylko trzeba wiedziec gdzie ich szukac...pozatym malo co wymienilem -paski alternatora no i oczywiscie olej ;))) co 10 tys chodziaz producent pozwala nawet wymieniac co 20 tys....
~moskito
Sedan 2.0 i 113KM 83kW
Dedre można kupić z niewielkie pieniądze. Daje za to dużo przyjemności, przytulne wnętrze, boczki drzwi, fotele i podsufitka z alcantary. Moim zdaniem jest lepiej wykonana niż porównywalne rocznikowo volkswageny, ople czy bmw.
~Lukilauren lakilukk@wp.pl
Sedan 2.0 i 113KM 83kW
Ceny niskie, chyba wszyscy boją się kosztów utrzymania. Niesłusznie! Jeśli mamy dobrego mechanika, któremu ufamy i omijamy z daleka firmowe salony - koszty utrzymania niewiele większe niż w przypadku Fiata Panda.
~<>
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
Jakość w tej cenie to jedynie Merc czy BMW młodsze i droższe dorówna, bo rocznikowo i cenowo to nawet one są słabiej wyposażone. Ogólnie jeżeli szukasz auta taniego a komfortowego to tylko Lancia.
~peter
Sedan 1.8 LE 113KM 83kW
Z psie pienądze dostajemy nietuzinkowe auto z dobrym wyposażeniem, dobrze wykonane, z dostępnymiczęściami zamiennymi w umiarkowanej cenie. Następne auto - tylko Lancia