Lista ocen Lancia Dedra (47) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 59 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~<>
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
Co do wentylacji jeżeli masz wersję bez klimy latem jest strasznie gorąco nawet jak nawiew da się na fula to i tak nie wiele poprawi, zimą jest ok nawet przy bardzo dużych mrozach. Ciekawostka w Lanci pasażerowie też mają swoje nawiewy dwa pod siedzeniami przednimi i jeden po środku przydatne zimą. Co do wersji z klimą idealnie.
~Afrik, aafrik@gmail.com
Sedan 2.0 i 113KM 83kW
sprawa jest taka że wszystkim steruje komputer (elektroniczne sterowany nadmuch - bez klimy). nie zdążyłem jeszcze tego naprawić bo raz działą raz nie. ale jak tlyko działą to sprawuje się naprawdę świetnie, na tyle dobrze że zupełnie nie żałuję że nie mam klimy.
~zlociutki01
Sedan 2.0 HF Integrale 4WD 169KM 124kW
Klimatronik, w upały radził sobie doskonale, jednak w zimie lub w deszczu nie zawsze potrafił poradzić sobie z parującymi szybami i utrzymaniem żądanej temperatury.
~moskito
Sedan 2.0 i 113KM 83kW
W deszczowe dni wentylacja nie radzi sobie z parującymi szybami, w zimie bez problemów a w lecie gorąco (niesprawna klima). Duży plus za elektryczny szyberdach.
~Lanciomaniak
Kombi 1.8 101KM 74kW
Miałem problemy z uwagi na zepsuty termostat, ale już po wymianie i wszystko w normie, w miarę szybko się nagrzewa( w zimie plus), dmuchawa bardzo mocna (można suszyć włosy)
~czay
Sedan 1.8 i 90KM 66kW
Zimą to nawet bardziej źle niż przeciętnie. Nagrzewa się powoli i żeby było ciepło trzeba temperaturę ustawić na maxa i nawiew też. Latem ujdzie - chociaż nie ma klimy
~piotradamczyk5@o2.pl
Sedan 2.0 i 113KM 83kW
Po przejechaniu kilku kilometrów w mojej Lili robi sie ciepło gorzej przy wiekszych mrozach :( Latem mimo wszystko sprzydała by się klima:(
~scott
Kombi 1.9 TDS 90KM 66kW
Rozmieszczenie wylotów powietrza w całym samochodzie jest super. Działanie systemu OK. Trochę szwankuje klimatronic, ale to coś zwalone jest w moim aucie.
~Lukilauren lakilukk@wp.pl
Sedan 2.0 i 113KM 83kW
Dmuchawa wali jak opętana, 15-letni klimatronic działa jak nowy, automat odwala całą robotę, tylko po włączeniu silnika ustawiam co ma się dziać.
~niestety były właściciel padł silnik z mojej winy
Kombi 1.6 90KM 66kW
ty miałem problemy raz działało raz nie kable się przepalały no i wrażenie słabe grzanie i nie tam gdzie zawsze człowiek chciał