Lista ocen Lancia Dedra (39) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 67 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzesiek
Sedan 2.0 i 113KM 83kW
do 100 km/h bardzo cicho, powyżej zaczyna się szum, ale można spokojnie rozmawiać :) zawieszenie (jeśli nie wybite) pracuje bardzo cicho i głucho,żadnych dziwnych stuknięć czy trzeszczeń.Wnętrze z bardzo dobrych i trwałych materiałów,nic nie piszczy i nie denerwuje.
~Lanciomaniak
Kombi 1.8 101KM 74kW
Na autostradzie cichutko, z uwagi że tych autostrad w Polsce jak na lekarstwo to jest to małe pocieszenie gdyż po wiechaniu do miasta byle jakiego gdzie drogi dziurawe jak serek to jak wspomniałem powyżej wiadomo, że samochód plastikowy.
~Lukilauren lakilukk@wp.pl
Sedan 2.0 i 113KM 83kW
Wspaniałe! Od 115km/h w zwyż coraz ciszej! Przy 125km/h tak jak przy 60hm/h! Słychać szum wskaźników (mam wersję digital - z ciekłokrystalicznymi wyświetlaczami).
~MARMUR
Sedan 2.0 i Turbo 165KM 121kW
Jak dla mnie ok.Nie jest super cicho ale przynajmniej ja sie turbo zalaczy to slychac zajeb.... pomruk tego silnika...Na wolnych obr pyka jak zwykla 2.0l silnik-niepozorne auto:)
~piotradamczyk5@o2.pl
Sedan 2.0 i 113KM 83kW
Po wymianie tłumików ok :)poza tym dużo zależy od opon i prędkości.Jesli nie przekraczasz setki jest w miarę cicho i przyjemnie.
~Marko 40
Kombi 2.0 16V 139KM 102kW
nieco głośno przy większej prędkości,ale pasażerom to nie przeszkadza (wchodząc na obroty słyszysz moc silnika )
~Cytra
Sedan 2.0 i 113KM 83kW
słyszalne szumy ogumienia, oraz fajny pogłos silnika, nie irytujący ale przyjemny dla ucha nawet podczas wielogodzinnej jazdy.
~<>
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
Bardzo dobre nawet przy wysokich prędkościach silnika nie słychać ogólnie lekki szum za szyby.
~kamil dederka
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
nowy to pewnie i cichy. układ wydechowy co jakiś czas łapie dziurkę (ale to chyba bardziej przez LPG)
~Piotrek pietras_d@interia.pl
Sedan 1.8 i 101KM 74kW
W środku cichutko ! Tylko u mnie juz plastiki robią robote ale tutaj nalezy sie najwyzsza ocena :-)