Lista ocen Lancia Lybra Kombi (83) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Z drobiazgów to już wspomniane wcześniej łączniki stabilizatora. Poza tym jeżeli auto postało na zewnątrz na deszczu zdarzało mi się, że wyświetlacz komputera i radia nie załączał się po starcie silnika, radio działało normalnie - po odparowaniu auta problem ustępował.
~Lindas
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Jak to w starym samochodzie - drobiazgi zawsze się trafiają. Dużo zależy od tego, jak zadbane auto się kupi. Często padają silniczki nawiewów, ogrzewanie foteli i pilot sterujący centralnym zamkiem. Zasada jest prosta - jeżeli dbasz, to nie narzekasz.
~sura
Kombi 1.9 JTD 105KM 77kW
Pękł wodzik przedniej prawej szyby. Koszt zakupu nowego ok 25PLN. Wymiana we własnym zakresie, przy pomocy informacji z forum Lancia Klub Polska, trwała ok godziny. Serwis życzył sobie za to... 600 PLN :D Z drobiazgów to wszystko. Reszta działa bez zarzutu.
~atom
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
jest przeciętnie, po dwoch latach padl tylko silniczek od nawiewu (nogi/szyba), czujnik położenia wału (100zł)i przekaźnik kierunkowskazów (20zł). Męczący może być jedynie problem z przepalającymi się żarówkami ( bolączka Lancii i Alf).
~xluka
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Standard - pękł taki plastikowy dyngsik odpowiedzialny za podnoszenie/opuszczanie szyb. Parę razy komputer sygnalizował awarię oświetlenia zewnętrznego - lampka oświetlenia tablicy rejestracyjnej chyba się rusza i od czasu do czasu nie kontaktuje.
~Komediant
Kombi 1.8 16V 131KM 96kW
Wymieniłem rozrząd i kilka szczegółów w zawieszeniu. Części ogólnie tanie. Bałem się, że będą w kosmicznych cenach a tu miła niespodzianka. Dużo rzeczy pasuje z o wiele bardziej popularnych auta takich jak Punto, Marea, Ducato i Alfa Romeo.
~Grzesiek
Kombi 1.8 16V 131KM 96kW
Jak dotąd mnie nie zawiodła.Owszem ma problemy z elektryką tylnych szyb ,czy siłownikiem jednego z zamków,ale to drobiazgi.Na nierównościach przerywa odtwarzacz płyt CD i im dłużej się jedzie tym jakby ten efekt ustępował!!!
~czarny129
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Auto w miarę nie zawodne odpukac większych problemów nie miałem ale zdarzają sie za przeproszeniem pierdoły jak : sygnalizacja komputera o przepalonych żarówkach stopu ,małym poziomie oleju ale większych problemów nie mam.
~Lybra SW kyjza@poczta.fm
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Coś poskrzypi, coś się ułamie. Ceny części śmiesznie niskie, pasuje wszystko co do fiata Marea. El zawieszenia w cenach ocierających się o śmieszność - tak niskie i dostępne. Bardzo duży rynek części używanych.
Dziennik kosztów dla Lancia Lybra Kombi
7,2
10,2
~mmmm1313
Kombi 1.9 JTD 105KM 77kW
Z drobnych rzeczy nie popsuło mi się nic, ale wiem, że padają elementy elektrycznych szyb, silniki sterowania nawiewami, psuje się napęd tylnej wycieraczki, dziwnie często przepalają się żarówki.
Lancia Lybra Kombi