Lista ocen Lancia Lybra Kombi (66) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 67 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Barcik
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Jezeli lybra to auto awaryjne,to jest to tylko wina kierowcow i osob ktorzy kupuja takie auta 8-9 letnie z zachodu z przebiegiem 120000 KM.W zeczywistosci taka 5 cylindrowa maszyna robi ok 30.000-40.000 rocznie,wiem po sobie. Ja nie mam problemow.
~voyteq
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Silnik. tu dużo dobrego można by opisać JTD to chyba najlepsze diesel\'e na rynku, ich trwałośc i niezawodnośc jest dobra. Pada najcześciej osprzęt mnie przytrafiło sie uszkodzenie koła pasowego dwumasowego, co troche kosztuje poza tym nic.
~ori
Kombi 1.9 JTD 105KM 77kW
Psują sie rzeczy które zużywają sie prze przebiegu 200.000 km i więcej. Nic nadzwyczajnego - drążki końcówki stabilizatora, gumy stabilizatora, wahacze, klocki hamulcowe i tarcze, sprzęgło.
~Zbyszek
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Auto nigdy nie zawiodło w trasie, nigdy na naprawę czegokolwiek niespodziewanego (jakieś turbo, wtryski czy pompa) nie wydałem ani złotówki. Auto ogólnie mam zadbane.
~gregor
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
nie wiem dlaczedo ludzie besztają tak alfy albo lancie Kolega ma ww pasata z 2002 jak sie spiepszył to dołozył 6 patyków i powiedział z samochóh jest idealny....
~sura
Kombi 1.9 JTD 105KM 77kW
Wymieniłem termostat i łożysko alternatora... to wszystko na 10000km. Nie wymieniam rzeczy oczywistych typu wymiana rozrządu po zakupie, oleju, filtrów, płynów itp.
~filozof71@gmail.com
Kombi 1.9 JTD 105KM 77kW
Tak jak napisałem, ciągłe problemy z mocą, awarie przepływomierza (2 x 900 pln), regeneracja turbosprężarki, cały czas jakieś parce w tym układzie, czujnik ciśnienia doładowania.
~Grzesiek
Kombi 1.8 16V 131KM 96kW
Odpukać jak na razie mnie nie zawiodła.Jeżdżę co prawda niewiele tj. wczasy: lato ,zima i raz, dwa razy w miesiącu jakieś 100-150 kilometrów.
~fotograf@sebastiankaczorowski.com
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Poważnych usterek jak na razie brak, ale użytkuję auto stosunkowo krótko więc nie wiem jak będzie dalej, mam nadzieję że tak samo jak do tej pory.
~gumgre@poczta.onet.pl
Kombi 2.0 20V 154KM 113kW
Tylko podwozie wymaga przeglądów - zerwany jeden wahacz(wymieniono dwa z przodu), koncówki drążków kier.,gumy stabilizatora przód i tył.
Lancia Lybra Kombi