Lista ocen Lancia Lybra Kombi (66) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 67 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lyreco
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Zaraz po zakupie musiałem naprawić kilka rzeczy po poprzednim właścicielu ale od tej pory jest wszystko w porządku.
~Bartek
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Żadnych poważnych usterek, ale jak już wspomniałem auto niepełny rok...mimo wszystko liczę, że tak już pozostanie:P
~thomas@steroil.pl
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
trzeszczy z przodu, podobno żeby to usunąć i wymienić "gumy" trzeba podwiesić silnik - informacja od użytkownika alfy
~fanfan
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
jeździłem autem kilka lat nigdy mnie nie zawiodła nawet kulawa wróciła do domu 2000 (dwa tysiące)km.
~luk
Kombi 1.9 JTD 105KM 77kW
jak na razie padnięty przepływomierz,koło pasowe i napinacz paska klin.a tak to częsci eksploatacyjne
~Marek
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
przy 200 tyś musiałem wymienić końcówki drążków i wahacze z przodu bo samych sworzni się nie da
~dar1usan
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Oprócz rozrządu, który trzeba regularnie wymieniać, autko nie posiada żadnych poważnych usterek.
~leszek0250
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
jak na razie - nic ale to dosć mały przebieg - przejechane ok 20 tys tym autkiem..
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
przy przebiegu 170000 i przejechaniu osobiście prawie 120000 nie doświadczyłem żadnej poważnej usterki.
~Lybra SW kyjza@poczta.fm
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Podobno silnik niezawodny a i nne podzespoły trwałe. Czasem coś padnie, ale wymiana i naprawa nie rujnują..
Lancia Lybra Kombi