Lista ocen Lancia Lybra Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW 2001-2006 (15) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kik
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Miałem parę usterek, ale wszystko do wytrzymania: - czujnik wału korbowego - 90PLN - wymiana przegubów wewnętrznych po 140K km - 300PLN - uszkodzenie cięgna zmiany biegów (naprawiłem sam, ale dużo grzebania, kiepski dostęp) - coś z instalacją, nie wiem co, jeżdżę, ale czuję, że trzeba się wybrać do elektryka, bo jak dmuchawa pracuje, to auto słabnie i wskaźnik temp. wody szaleje. Dałem ocene dobrą, bo zawsze mnie dowiózł i nigdy nie...
~Zbyszek
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Auto nigdy nie zawiodło w trasie, nigdy na naprawę czegokolwiek niespodziewanego (jakieś turbo, wtryski czy pompa) nie wydałem ani złotówki. Auto ogólnie mam zadbane.
~gregor
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
nie wiem dlaczedo ludzie besztają tak alfy albo lancie Kolega ma ww pasata z 2002 jak sie spiepszył to dołozył 6 patyków i powiedział z samochóh jest idealny....
~Bartek
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Żadnych poważnych usterek, ale jak już wspomniałem auto niepełny rok...mimo wszystko liczę, że tak już pozostanie:P
~fanfan
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
jeździłem autem kilka lat nigdy mnie nie zawiodła nawet kulawa wróciła do domu 2000 (dwa tysiące)km.
~Marek
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
przy 200 tyś musiałem wymienić końcówki drążków i wahacze z przodu bo samych sworzni się nie da
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
przy przebiegu 170000 i przejechaniu osobiście prawie 120000 nie doświadczyłem żadnej poważnej usterki.
~zolw-ninja
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
jedyna usterka jaką miałem to uszkodzony czujnik położenia wału korbowego
~zulus
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
No własciwie nigdy nie stanął w trasie.
~heniu
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
myślę że poważne usterki mnie ominą
Lancia Lybra Kombi