Lista ocen Lancia Lybra (270)

~henryk
Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW
Docieram juz trzecią Lancie Lybre poprzednio z silnikami odpowiednio 2000 i 1600 obydwa benzyna. Ten model którym jeżdże teraz pracuje bez zarzutów 60000 i nic żadnej usterki. jedyne wizyty w warsztacie to po 20tys 40tys i 60tys na przeglądy. Nic dodać fajne auto i na dodatek bez usterek
3,5
~Barti
Sedan 2.0 20V 150KM 110kW
5 cylindrów troche potrzebuje i nie narzekam, siłownik lewej przedniej szyby padł, a i żarówki postojowe przód się często przepalają. Ale design!! Po prostu bajka! Łączne koszty napraw od początku nie przekroczyły 3 tys. zł i to w autoryzowanych stacjach. A nagłośnienie jest po prostu świetne.
~Joker
Sedan 2.0 20V 150KM 110kW
z tylu sie nie interesuj, z przodu widzisz co chcesz (Widoczność)
~Marek
Sedan 2.0 20V 150KM 110kW
Nie jest to precyzja C klasy, brak utomatu to duża wada! (Skrzynia biegów)
~lancia
Sedan 2.4 JTD 150KM 110kW
stosunek ceny do wyposarzenia to jest smiech na sali za ta cene to wyposarzenie to w niczym tego nie dostaniemy (Stosunek jakość/cena)
~jasiak
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Wyciszenie super a system grajaacy to bez kitu poezja,,serio! (Wyciszenie)
~swinoga@wp.pl
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Super auto za nie duże pieniądze! B.komfortowe,silnik rewelacja,b.cichy,wyposażenie extra ! Miałem 6 tojot ,hondę,nissana,Octavię ale takiej bryki jeszcze nie posiadałem
~Barcik
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Jezeli lybra to auto awaryjne,to jest to tylko wina kierowcow i osob ktorzy kupuja takie auta 8-9 letnie z zachodu z przebiegiem 120000 KM.W zeczywistosci taka 5 cylindrowa maszyna robi ok 30.000-40.000 rocznie,wiem po sobie. Ja nie mam problemow. (Bezawaryjność (poważne usterki))
~jurek
Sedan 2.0 20V 150KM 110kW
spalanie dla tego silnika jest dobre, za szybką jazdę trzeba zapłacić, w mieście trzeba mieć lekką nogę. W sumie OK
~Mona43
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
wymiana przyciskow konsoli klimy, odklejajaca sie listwa boczna (Bezawaryjność (drobiazgi))