Lista ocen Lancia Thesis (15) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Optymista
Sedan 2.4 JTD 175KM 129kW
Jeśli nie kupi się złomu nie można powiedzieć złego słowa o samochodzie. Porządnie wykonany i poskładany.Elektronika lubi mieć z czego czerpać prąd, sprawny akumulator zaoszczędza niepotrzebnych nerwów. Zawieszenia lekko wytrzymują przebiegi rzędu 80 tys km.
~zyx
Sedan 2.4 JTD 175KM 129kW
nie jest dramatycznie, u mnie jedyny upierdliwy problem to pojawiający się od dużej dziury do dużej dziury błąd poduszki w fotelu pasażera. Generalnie albo bierzesz to auto takim jakim jest, z całą jego elektroniką, albo trzeba o nim zapomnieć...
~arti56@wp.pl
Sedan 2.4 20V 170KM 125kW
Jedno co tu się może popsuć to tylko elektronika co jakiś czas wyskakują błędy z komputera i trzeba jechać do ASO na kosowanie błędów.Poza tym częste przepalanie się lewej żarówki postojowej
~Roberto
Sedan 2.4 JTD 175KM 129kW
Czasami komputer wyrzuca blad (bardzo sporadycznie) ale po tescie przy kolejym odpaleniu wszystko jest ok. (PRZY TEJ ILOSCI ELEKTRONIKI DETAL!!!!)
~Andrzej1000
Sedan 2.0 20V Turbo 185KM 136kW
Mam ten samochód od trzech lat i nigdy mnie nie zawiódł. Świetne ceny części, niektóre oryginały w cenie zamienników.
~cuwojtal@poczta.onet.pl
Sedan 2.4 JTD 175KM 129kW
i tu was mam...generalnie bez uwag (rewelka), po za drobiazgiem (zapalajace się i gasnące bez powodu kontrolki)...
~Bartek
Sedan 2.4 JTD 175KM 129kW
Poduszki... dopuki nie zlutuje się kabelków pod siedzeniami to się będzie tak zaświecał gasł i wkur***
~Konrad
Sedan 2.0 20V Turbo 185KM 136kW
Auta z dużym przebiegiem są dość awaryjne. Nie nadążałem z drobnymi naprawami.
~Sceptyk
Sedan 2.4 JTD 175KM 129kW
Samochód nie daje gwarancji, że wyjeżdzając nim w trasę wrócisz do domu.
Dziennik kosztów dla Lancia Thesis
8,9
14,5
~Thesis
Sedan 2.4 JTD 150KM 110kW
Zdarzają się jak w każdym aucie w tym wieku.