Ocena kierowcy - Land Rover Freelander I Hard Top

palor (at) gazeta.pl, 14 lat temu
Silnik 2.0 TD 112KM 82kW
Rok produkcji 2005
Land Rover Freelander I Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW 1998-2006 - Oceń swoje auto
Karoseria : ładnie się prezentuje - powiem więcej bardzo ładnie ;-) Skoro mojej Pani się podoba to coż więcej potrzeba? :-)
za rok dodam coś więcej ale myślę, że będzie dobrze
rewelacyjna jednostka TD4 od BMW spisuje się znakomicie
mam auto z automatem - ciągle się uczę, ale wiem, że \"na miasto\" automat jest złotym rozwiązaniem
trudno mi się tu więcej rozpisywać - zobaczymy jak sprawuje się jesienią i zimą na tę chwilę ok
w końcu siedzi się zdecydowanie wyżej od większości kierowców osobówek - przegląd sytuacji na drodze jest zdecydowanie lepszy. Kiedyś jeździłem VW Transporterem - podobnie wysoko i wygodnie
tu LR pozostawia nieco do życzenia - część obsługi mogła by być lepsza - sterowanie tylną wycieraczką i tylnym spryskiwaczem jest do bani, właczanie tempomatu wymaga \"nurkowania\" pod tablicę rozdzielczą - no i otwieranie maski po stronie pasażera to porażka
bez uwag - klima chodzi i jak co paruje to po paru sekundach jest sucho, grzanie też nieźle
i przód i tył bardzo dobrze, ale to wersja trzydrzwiowa - do tyłu kiepsko się wsiada a jeszcze gorzej wysiada
to w końcu diesel - jest \"mało cicho\"
jak ktoś decyduje się na 4x4 do tego Land Rover do tego automat to nie może oczekiwać niskiego spalania. Przeglądy w ASO to porażka - trzeba szukać serwisów niezależnych, pliwo w mieście 11 litrów diesla, trasa ok 8 ale to jest automat
to też za czas jakiś - kupiłem auto europejskie, stosunkowo nowe bdb wyposażone przez to drogie. jaki jest stosunek jakości do ceny? nie mam pojęcia okaże się w praniu
bez uwag
bez uwag - oby tak dalej

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TD 112KM 82kW [l/100km]

9,7