Lista ocen Land Rover Freelander I Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW 1998-2006 (58)

2,2
~polarfox
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
nie nawalal, ale slaby . samochod mial charakterystyke jazdy traktora.112 KM to zbyt malo jak na taki samochod.w nast. wersji to poprawiono.malo elastyczny. (Silnik)
~Hudy
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
Dawno temu miałem diesla, a ten bardzo poozytywnie mnie zaskoczył. Cicho pracuje, tyrkoce sobie, nie bierze grama oleju, przy zimnym silniku troszke trzeba uważać, ale jak osiągnie swoją temperature to istny diabeł, chociaż dopiero od 2 tys. obrotów. Bardzo oszczędny. (Silnik)
3,2
~Michał J.
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
Trochę głośny jak na te lata, ciągnął na różnych obrotach całkiem dobrze. (Silnik)
3,5
~bojol@xl.wp.pl
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
pomimo wielu niedociągnięć bardzo mi się podoba , prowadzi świetnie . Szczytem szczęścia byłby mocny diesel w technice comon rail o pojemności np. 3 litry.
3,2
~marek
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
kupujac go podobal mi sie ale technicznie niewiedzialem ze bedzie taki szmelc jak za te pieniadze
~Marcin
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
Ładny, ekonomiczny ale bardzo awaryjny.Wiele kosztownych napraw nie wynagradza zakupu tańszego od konkurencji.X-trail może droższy nie rzuca się w oczy ale bije na głowę Freelandera.
3,6
~drpiotrczyz@tlen.pl.
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
jak się przyzwyczaić do sporych przechyłów to można całkiem sprawnie i szybko jeździć /zwykle jeżdżę alfą 156 2.4JTD/ (Układ jezdny)
~Adam Tas
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
fajnie sie prowadzi,duzy moment obrotowy. ale podejrzewam,ze silnik 2.0 xdi jest jakby troche za mały to tej wielkiej budy. (Silnik)
~landrov
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
Jak na tej wielkości pojazd - silnik za słaby. Do 120 km/h jakoś szedł, aczkolwiek nie bez oporów. Wyższe prędkości to już dla auta męczarnia. 2,0 TD - pamiętajmy - to jednak nie wyścigówka... (Silnik)
~siwy
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
Duży moment obrotowy. w terenie bardzo się przydaje. Na trasie trochę gorzej, ale w normie. (Silnik)
Land Rover Freelander I Hard Top